Sehokelo sa Telsto RF ke sehokelo se sebediswang haholo lefapheng la puisano ya waelese. Methati ya sona ya maqhubu a tshebetso ke DC-3 GHz. Se na le tshebetso e ntle ya VSWR le intermodulation e tlase e sa sebetseng. Se na le phetiso ya matshwao e tsitsitseng haholo le boleng bo botle ba puisano. Ka hona, sehokelo sena se loketse haholo diteishene tsa motheo tsa selefounu, ditsamaiso tsa antenna tse ajwang (DAS) le ditshebediso tsa selefounu ho netefatsa phetiso ya puisano le data e potlakileng le e sebetsang hantle.
Ka nako e ts'oanang, adaptara ea coaxial le eona ke sesebelisoa sa bohlokoa sa khokahano. E ka fetola ka potlako mofuta oa sehokelo le bong ho fihlela litlhoko tsa lisebelisoa tse fapaneng le mekhoa ea khokahano, ha ka nako e ts'oanang e netefatsa ho tiea le botsitso ba khokahano. Ho sa tsotelehe laboratoring, moleng oa tlhahiso kapa ts'ebeliso e sebetsang, adaptara ea coaxial ke e 'ngoe ea lisebelisoa tse hlokahalang. E ka nolofatsa ts'ebetso ea khokahano haholo, ea ntlafatsa katleho ea mosebetsi, ea fokotsa monyetla oa ts'ebetso e fosahetseng le liphoso tsa khokahano, le ho netefatsa boleng le polokeho ea khokahano ea lisebelisoa.
Ka bokhutšoanyane, lihokelo tsa Telsto RF le li-adapter tsa coaxial ke lisebelisoa tsa bohlokoa tšimong ea puisano ea waelese. Tshebetso ea tsona e ntle le botsitso li ka netefatsa katleho, lebelo le botsitso ba puisano ea waelese. Bakeng sa litsebi tse sebetsanang le puisano ea waelese, ho bohlokoa haholo ho tseba mekhoa le bokhoni ba tšebeliso ea lisebelisoa tsena, e leng se ka ba thusang ho phethela mesebetsi e fapaneng ea puisano hamolemo le ho fihlela liphetho tse betere mosebetsing oa bona oa letsatsi le letsatsi.
| Litlhaloso tsa Motlakase | |
| Ho se sireletsehe | 50 Ω |
| Maqhubu | DC-3GHz / E etselitsoeng uena |
| VSWR | 1.15 Bophahamo |
| Bopaki ba Motlakase | 2500V |
| Sebetsa Voltage | 1400V |
| Sehokelo A | N monna |
| Sehokelo B | N monna |
Adaptara: N Male ho ea N Male
● E lumella ho hokahana ha disebediswa le di-interface tsa basadi tsa N.
● Sebelisa bakeng sa katoloso ea Coaxial, phetoho ea sebopeho sa coaxial, lits'ebetso tsa coax retrofit.
● Ho latela melao ea RoHS.
| Sehlahisoa | Tlhaloso | Karolo ea Karolo. |
| Adaptara ea RF | Adaptara ea Basali ho ea ho ea ho ea 4.3-10 | TEL-4310F.DINF-AT |
| Adaptara ea banna ea 4.3-10 ea basali ho ea ho ea banna | TEL-4310F.DINM-AT | |
| Adaptara ea 4.3-10 ea Banna ho ea ho Din ea Basali | TEL-4310M.DINF-AT | |
| Adaptara ea Male ho ea ho Din ea Male ea 4.3-10 | TEL-4310M.DINM-AT |

Mohlala:TEL-NM.NM-AT
Tlhaloso
Adaptara ea RF ea N Male ho ea ho N Male Male
| Lisebelisoa le ho betla | |
| Ho ikopanya le setsi | Sekoahelo sa koporo / silevera |
| Sesebelisoa sa ho sireletsa | PTFE |
| Mokhanni oa 'Mele le oa Kantle | Koporo / motsoako o kopantsoeng o manehiloeng ka motsoako o tharo |
| Gasket | Rabara ea Silicone |
| Litšobotsi tsa Motlakase | |
| Litšobotsi tsa Impedance | 50 Ohm |
| Sekhahla sa Maqhubu | DC~3 GHz |
| Khanyetso ea ho kenya mocheso | ≥5000MΩ |
| Matla a Dielectric | ≥2500 V rms |
| Khanyetso ea ho ikopanya le setsi | ≤1.0 mΩ |
| Khanyetso ea ho kopana le kantle | ≤0.25 mΩ |
| Tahlehelo ea ho Kena | ≤0.15dB@3GHz |
| VSWR | ≤1.1@-3.0GHz |
| Mefuta ea mocheso | -40~85℃ |
| PIM dBc(2×20W) | ≤-160 dBc(2×20W) |
| Ha e kenele metsi | IP67 |
Litaelo tsa ho kenya N kapa 7 / 16 kapa 4310 1 / 2″ cable e tenyetsehang haholo
Sebopeho sa sehokelo: (Setšoantšo sa 1)
A. nate e ka pele
B. nate ea mokokotlo
C. gasket

Litekanyo tsa ho hlobola li bontšitsoe setšoantšong (Setšoantšo sa 2), tlhokomelo e lokela ho lefshoa ha ho hlobola:
1. Karolo e ka hodimo ya mokhanni wa ka hare e lokela ho ba le di-chamfere.
2. Tlosa litšila tse kang sekala sa koporo le burr karolong e ka holimo ea thapo.

Ho kopanya karolo ea ho koala: Sebeletsa karolo ea ho koala ka har'a conductor e ka ntle ea thapo joalokaha ho bontšitsoe setšoantšong (Setšoantšo sa 3).

Ho kopanya nate ea mokokotlo (Setšoantšo sa 3).

Kopanya nate e ka pele le e ka morao ka ho e kurufetsa joalokaha ho bontšitsoe setšoantšong (Litšoantšo(5)
1. Pele o kurufetsa, tlotsa lera la mafura a tlotsang hodima o-ring.
2. Boloka nate e ka morao le thapo di sa sisinyehe, Korola mmele wa khetla e ka sehloohong mmeleng wa khetla e ka morao. Korola mmele wa khetla e ka sehloohong mmeleng wa khetla e ka morao o sebedisa sepanere sa tshepe. Ho kopanya ho fedile.
