Li-adapter tsa basali tsa RF 4.3/10 ke tharollo e nyane, e bobebe e nang le PIM e ntle haholo (Passive Inter modulation).
Li-adapter li fana ka ts'ebetso e ntle haholo ka moralo o monyane le tšobotsi e nang le mefuta e fapaneng ea maqhubu a 0-6GHz. Li entsoe ka mefuta e fapaneng ea litlhophiso tsa ho kopanya, li-adapter tsena tse bonolo ho li kenya li fana ka monyetla oa tlholisano le ts'ebetso e tšepahalang ea motlakase.
Li-adapter tsa 4.3/10 li loketse likhokahano tsa mohala, marangrang a DAS, litsamaiso tse nyane tsa sele, le lits'ebetso tsa mehala ea thekeng ha ka nako e ts'oanang li fana ka tharollo e nang le bongata bo boholo bakeng sa mebaraka ea waelese.
Adaptara ea rona ea banna ea 4.3 10 ea basali ho isa ho 7/16 DIN ke moralo oa adaptara ea coaxial e nang le impedance ea 50 Ohm. Adaptara ena ea 50 Ohm 4.3-10 e entsoe ho latela litlhaloso tse nepahetseng tsa adaptara ea RF 'me e na le VSWR e phahameng ka ho fetisisa ea 1.15:1.
| Mofuta oa Sebopeho | 4.3-10 ho isa ho 7/16 | |
| Bong | 4.3-10 e motšehali ho isa ho 7/16 e motona | |
| RoHS | E lumellana le melao | |
| Lintlha tsa Tekheniki | ||
| Ho se sireletsehe | 50Ohm | |
| Sekhahla sa Maqhubu | 0 ~ 6GHz | |
| Boemo ba Thempereichara | -55 °C ~ +165 °C | |
| Boima ba 'mele | 94g | |
| Ho Tšoarella (Ho Kopanya) | >500 | |
| Lintlha tsa Boitsebiso | ||
| Karolo ea Karolo | Thepa ea Motheo | Ho betla |
| Ikopanye le Setsi | Boronse ea Phosphor | Sekoahelo sa silevera (se koahetsoeng ka nikele) |
| 'Mele | Koporo | Albaloy |
| Sesebelisoa sa ho sireletsa | PTFE | |
1. Araba potso ea hau ka mor'a lihora tse 24 tsa mosebetsi.
2. Moralo o ikhethileng oa fumaneha. OEM le ODM lia amoheleha.
3. Tharollo e ikhethang le e ikhethang e ka fanoa ho bareki ba rona ke baenjiniere ba rona ba koetlisitsoeng hantle le ba litsebi le basebetsi.
4. Nako e potlakileng ea ho fana ka odara e ntle.
5. Na le boiphihlelo ba ho etsa kgwebo le dikhamphani tse kgolo tse thathamisitsweng.
6. Disampole tsa mahala di ka fanwa.
7. Netefatso ea Khoebo ea 100% ea tefo le boleng.
Ho thoe'ng ka boleng ba hau?
Lihlahisoa tsohle tseo re fanang ka tsona li lekoa ka tieo ke lefapha la rona la QC kapa maemo a tlhahlobo a motho oa boraro kapa ho feta pele li romelloa. Bongata ba thepa e kang likhoele tsa coaxial jumper, lisebelisoa tse sa sebetseng, jj. li lekoa ka 100%.
Na o ka fana ka disampole ho di leka pele o etsa odara ya semmuso?
Ehlile, disampole tsa mahala li ka fanoa. Re boetse re thabela ho tšehetsa bareki ba rona ho hlahisa lihlahisoa tse ncha hammoho ho ba thusa ho nts'etsapele 'maraka oa lehae.
Na o amohela ho iketsetsa dintho ka tsela e ikgethang?
E, re fetola lihlahisoa ho latela litlhoko tsa moreki.
Nako ea ho tlisa thepa e nka nako e kae?
Hangata re boloka li-stock, kahoo ho tlisoa ho potlakile. Bakeng sa liodara tse ngata, e tla ba ho latela tlhoko.
Mekhoa ea ho romella thepa ke efe?
Mekhoa ea ho romela thepa e feto-fetohang ho latela potlako ea moreki, joalo ka DHL, UPS, Fedex, TNT, ka sefofane, ka sekepe kaofela lia amoheleha.
Na letshwao la rona kapa lebitso la k'hamphani le ka hatisoa dihlahisweng tsa hao kapa diphuthelong?
E, tšebeletso ea OEM ea fumaneha.
Na MOQ e tsitsitse?
MOQ e tenyetseha 'me re amohela odara e nyane e le odara ea teko kapa tlhahlobo ea sampole.

Mohlala:TEL-4310F.DINM-AT
Tlhaloso
Adaptara ea banna ea 4.3-10 ea basali ho ea ho ea banna
| Lisebelisoa le ho betla | |
| Ho ikopanya le setsi | Sekoahelo sa koporo / silevera |
| Sesebelisoa sa ho sireletsa | PTFE |
| Mokhanni oa 'Mele le oa Kantle | Koporo / motsoako o kopantsoeng o manehiloeng ka motsoako o tharo |
| Gasket | Rabara ea Silicone |
| Litšobotsi tsa Motlakase | |
| Litšobotsi tsa Impedance | 50 Ohm |
| Sekhahla sa Maqhubu | DC~3 GHz |
| Khanyetso ea ho kenya mocheso | ≥5000MΩ |
| Matla a Dielectric | ≥1500 V rms |
| Khanyetso ea ho ikopanya le setsi | ≤3.0 mΩ |
| Khanyetso ea ho kopana le kantle | ≤2.0 mΩ |
| Tahlehelo ea ho Kena | ≤0.3dB@3GHz |
| VSWR | ≤1.15@-3.0GHz |
| Mefuta ea mocheso | -40~85℃ |
| PIM dBc(2×20W) | ≤-160 dBc(2×20W) |
| Ha e kenele metsi | IP67 |
Litaelo tsa ho kenya N kapa 7 / 16 kapa 4310 1 / 2″ cable e tenyetsehang haholo
Sebopeho sa sehokelo: (Setšoantšo sa 1)
A. nate e ka pele
B. nate ea mokokotlo
C. gasket

Litekanyo tsa ho hlobola li bontšitsoe setšoantšong (Setšoantšo sa 2), tlhokomelo e lokela ho lefshoa ha ho hlobola:
1. Karolo e ka hodimo ya mokhanni wa ka hare e lokela ho ba le di-chamfere.
2. Tlosa litšila tse kang sekala sa koporo le burr karolong e ka holimo ea thapo.

Ho kopanya karolo ea ho koala: Sebeletsa karolo ea ho koala ka har'a conductor e ka ntle ea thapo joalokaha ho bontšitsoe setšoantšong (Setšoantšo sa 3).

Ho kopanya nate ea mokokotlo (Setšoantšo sa 3).

Kopanya nate e ka pele le e ka morao ka ho e kurufetsa joalokaha ho bontšitsoe setšoantšong (Litšoantšo(5)
1. Pele o kurufetsa, tlotsa lera la mafura a tlotsang hodima o-ring.
2. Boloka nate e ka morao le thapo di sa sisinyehe, Korola mmele wa khetla e ka sehloohong mmeleng wa khetla e ka morao. Korola mmele wa khetla e ka sehloohong mmeleng wa khetla e ka morao o sebedisa sepanere sa tshepe. Ho kopanya ho fedile.
