Sehokelo sa 7/16 Din se etselitsoe ka ho khetheha liteishene tsa motheo tsa kantle lits'ebetsong tsa puisano ea mehala ea thekeng (GSM, CDMA, 3G, 4G), se na le matla a phahameng, tahlehelo e tlase, motlakase o phahameng oa ts'ebetso, ts'ebetso e phethahetseng ea ho se kenelle metsi 'me se sebetsa libakeng tse fapaneng. Ho bonolo ho se kenya 'me se fana ka khokahano e tšepahalang.
Lihokelo tsa Coaxial li sebelisetsoa ho fetisa matšoao a RF, ka maqhubu a mangata a phetiso, ho fihlela ho 18GHz kapa ho feta, 'me li sebelisoa haholo bakeng sa radar, puisano, phetiso ea data le lisebelisoa tsa lifofane. Sebopeho sa motheo sa sehokelo sa coaxial se kenyelletsa: mokhanni oa bohareng (motho kapa mosali ea amanang le bohareng); Lisebelisoa tsa Dielectric, kapa li-insulator, tse tsamaisang motlakase ka hare le ka ntle; Karolo e ka ntle ke khokahano ea kantle, e bapalang karolo e tšoanang le lera la tšireletso la kantle la thapo ea shaft, ke hore, ho fetisa matšoao le ho sebetsa e le karolo ea motheo ea thebe kapa potoloho. Lihokelo tsa coaxial tsa RF li ka aroloa ka mefuta e mengata. Se latelang ke kakaretso ea mefuta e tloaelehileng.
● IMD e tlase le VSWR e tlase e fana ka ts'ebetso e ntlafetseng ea sistimi.
● Moralo o iketsang o etsa bonnete ba hore ho kenngoa ha oona ho bonolo ka sesebelisoa se tloaelehileng sa letsoho.
● Gasket e kopantsoeng esale pele e sireletsa lerōleng (P67) le metsing (IP67).
● Dikotwana tse phuthetsweng ka boronse ya phosphorus / Ag le mebele e phuthetsweng ka boronse ya Brass / Tri-Alloy di fana ka kganyetso e phahameng ya motlakase le kganyetso ya ho bola.
● Meralo ea Motheo e se nang mohala
● Liteishene tsa Motheo
● Tšireletso ea Lehalima
● Puisano ea Sathelaete
● Mekhoa ea Antena
Sehokelo sa 7/16 din sa jack sa basali sa rf coaxial bakeng sa thapo ya 7/8"
| Boemo ba Thempereichara | -55℃~+155℃ |
| Sekhahla sa Maqhubu | DC ~ 7.5GHz |
| Ho se sireletsehe | 50 Ω |
| Sebetsa Voltage | Li-V tse 2700, boemong ba leoatle |
| Ho thothomela | 100 m/S2 (10-~500Hz), 10g |
| Teste ea spray ea letsoai | Tharollo ea NaCl ea 5%; nako ea teko ≥48h |
| Ho Tiisoa ho sa Keneng Metsing | IP67 |
| Ho mamella Motlakase | 4000 V rms, leoatleng le bataletseng |
| Khanyetso ea ho ikopanya | |
| Ho ikopanya le setsi | ≤0.4 MΩ |
| Ho ikopanya le kantle | ≤1.5MΩ |
| Khanyetso ea ho kenya mocheso | ≥10000 MΩ |
| Sesole sa ho Boloka Mokhanni oa Setsi | ≥6 N |
| Boitlamo bo matla | ≤45N |
| Tahlehelo ea ho Kena | 0.12dB/3GHz |
| VSWR | |
| Setereiti | ≤1.20/6GHz |
| Sekhutlo se nepahetseng | ≤1.35/6GHz |
| Matla a tšireletso | ≥125dB/3GHz |
| Matla a tloaelehileng | 1.8KW/1GHz |
| Ho tšoarella (ho kopanya) | ≥500 |
Lintlha tsa ho Paka: Lihokelo li tla pakoa ka mokotleng o le mong o monyenyane ebe li kenngoa ka lebokoseng le le leng.
Haeba o hloka sephutheloana se ikhethileng, re tla etsa kamoo o kopang kateng.
Nako ea ho tlisa: Hoo e ka bang beke.
1. Re tsepamisa maikutlo ho RF Connector le RF Adaptara le Kopano ya Cable le Antenna.
2. Re na le sehlopha se matla le se nang le boqapi sa R&D se nang le tsebo e felletseng ea theknoloji ea mantlha.
Re itlama ho nts'etsapele tlhahiso ea lihokelo tse sebetsang hantle, 'me re inehela ho fihlelleng boemo bo etellang pele boqapi le tlhahiso ea lihokelo.
3. Dikopano tsa rona tsa cable tsa RF tse ikgethileng di hahetswe kahare mme di romelwa lefatsheng ka bophara.
4. Likopano tsa cable tsa RF li ka hlahisoa ka mefuta e mengata e fapaneng ea lihokelo le bolelele bo ikhethilengho latela litlhoko le lits'ebetso tsa hau
5. Sehokelo se Ikgethang sa RF, Adaptara ya RF kapa kopano ya Cable ya RF di ka etswa hore di be tsa hao.

Mohlala:TEL-DINF.78-RFC
Tlhaloso
Sehokelo sa DIN 7/16 sa basali bakeng sa thapo e tenyetsehang ea 7/8″
| Lisebelisoa le ho betla | |
| Ho ikopanya le setsi | Sekoahelo sa koporo / silevera |
| Sesebelisoa sa ho sireletsa | PTFE |
| Mokhanni oa 'Mele le oa Kantle | Koporo / motsoako o kopantsoeng o manehiloeng ka motsoako o tharo |
| Gasket | Rabara ea Silicone |
| Litšobotsi tsa Motlakase | |
| Litšobotsi tsa Impedance | 50 Ohm |
| Sekhahla sa Maqhubu | DC~3 GHz |
| Khanyetso ea ho kenya mocheso | ≥5000MΩ |
| Matla a Dielectric | 4000 V rms |
| Khanyetso ea ho ikopanya le setsi | ≤0.4mΩ |
| Khanyetso ea ho kopana le kantle | ≤0.2 mΩ |
| Tahlehelo ea ho Kena | ≤0.1dB@3GHz |
| VSWR | ≤1.06@3.0GHz |
| PIM dBc(2×20W) | ≤-160 dBc(2×20W) |
| Litšobotsi tsa Motlakase | Litšobotsi tsa Motlakase |
| Ho tšoarella ha Sebopeho | Lipotoloho tse 500 |
| Mokhoa oa ho Tšoarella oa Sebopeho | Lipotoloho tse 500 |
| Mokhoa oa ho Tšoarella oa Sebopeho | Ho ea ka IEC 60169:16 |
| 2011/65EU(ROHS) | E lumellana le melao |
| Mefuta ea mocheso | -40~85℃ |
| Ha e kenele metsi | IP67 |
Litaelo tsa ho kenya N kapa 7 / 16 kapa 4310 1 / 2″ cable e tenyetsehang haholo
Sebopeho sa sehokelo: (Setšoantšo sa 1)
A. nate e ka pele
B. nate ea mokokotlo
C. gasket

Litekanyo tsa ho hlobola li bontšitsoe setšoantšong (Setšoantšo sa 2), tlhokomelo e lokela ho lefshoa ha ho hlobola:
1. Karolo e ka hodimo ya mokhanni wa ka hare e lokela ho ba le di-chamfere.
2. Tlosa litšila tse kang sekala sa koporo le burr karolong e ka holimo ea thapo.

Ho kopanya karolo ea ho koala: Sebeletsa karolo ea ho koala ka har'a conductor e ka ntle ea thapo joalokaha ho bontšitsoe setšoantšong (Setšoantšo sa 3).

Ho kopanya nate ea mokokotlo (Setšoantšo sa 3).

Kopanya nate e ka pele le e ka morao ka ho e kurufetsa joalokaha ho bontšitsoe setšoantšong (Litšoantšo(5)
1. Pele o kurufetsa, tlotsa lera la mafura a tlotsang hodima o-ring.
2. Boloka nate e ka morao le thapo di sa sisinyehe, Korola mmele wa khetla e ka sehloohong mmeleng wa khetla e ka morao. Korola mmele wa khetla e ka sehloohong mmeleng wa khetla e ka morao o sebedisa sepanere sa tshepe. Ho kopanya ho fedile.
