Sehokelo sa 7/16 Din se etselitsoe ka ho khetheha liteishene tsa motheo tsa kantle lits'ebetsong tsa puisano ea mehala ea thekeng (GSM, CDMA, 3G, 4G), se na le matla a phahameng, tahlehelo e tlase, motlakase o phahameng oa ts'ebetso, ts'ebetso e phethahetseng ea ho se kenelle metsi 'me se sebetsa libakeng tse fapaneng. Ho bonolo ho se kenya 'me se fana ka khokahano e tšepahalang.
Lihokelo tsa Telsto 7/16 Din li fumaneha ka bong ba monna kapa mosali ka impedance ea 50 Ohm. Lihokelo tsa rona tsa DIN tsa 7/16 li fumaneha ka mefuta e otlolohileng kapa e ka lehlakoreng le letona, hammoho le, flange ea masoba a 4, bulkhead, phanele ea masoba a 4 kapa likhetho tse fokolang tsa ho kenya. Meralo ena ea lihokelo tsa DIN tsa 7/16 e fumaneha ka mekhoa ea ho kopanya clamp, crimp kapa solder.
● IMD e tlase le VSWR e tlase e fana ka ts'ebetso e ntlafetseng ea sistimi.
● Moralo o iketsang o etsa bonnete ba hore ho kenngoa ha oona ho bonolo ka sesebelisoa se tloaelehileng sa letsoho.
● Gasket e kopantsoeng esale pele e sireletsa lerōleng (P67) le metsing (IP67).
● Mokhanni oa setsi o koahetsoeng ka koporo/Ag le mokhanni oa kantle o koahetsoeng ka koporo/Teri-alloy li fana ka mokhanni o phahameng oa motlakase le ho hanyetsa ho bola.
● Meralo ea Motheo e se nang mohala
● Liteishene tsa Motheo
● Tšireletso ea Lehalima
● Puisano ea Sathelaete
● Mekhoa ea Antena

Mohlala:TEL-DINF.12-RFC
Tlhaloso
Sehokelo sa DIN sa basali bakeng sa thapo e tenyetsehang ea 1/2″
| Lisebelisoa le ho betla | |
| Ho ikopanya le setsi | Sekoahelo sa koporo / silevera |
| Sesebelisoa sa ho sireletsa | PTFE |
| Mokhanni oa 'Mele le oa Kantle | Koporo / motsoako o kopantsoeng o manehiloeng ka motsoako o tharo |
| Gasket | Rabara ea Silicone |
| Litšobotsi tsa Motlakase | |
| Litšobotsi tsa Impedance | 50 Ohm |
| Sekhahla sa Maqhubu | DC~3 GHz |
| Khanyetso ea ho kenya mocheso | ≥5000MΩ |
| Matla a Dielectric | 4000 V rms |
| Khanyetso ea ho ikopanya le setsi | ≤1.0mΩ |
| Khanyetso ea ho kopana le kantle | ≤0.4 mΩ |
| Tahlehelo ea ho Kena | ≤0.08dB@3GHz |
| VSWR | ≤1.08@-3.0GHz |
| Mefuta ea mocheso | -40~85℃ |
| PIM dBc(2×20W) | ≤-160 dBc(2×20W) |
| Ha e kenele metsi | IP67 |
Litaelo tsa ho kenya N kapa 7 / 16 kapa 4310 1 / 2″ cable e tenyetsehang haholo
Sebopeho sa sehokelo: (Setšoantšo sa 1)
A. nate e ka pele
B. nate ea mokokotlo
C. gasket

Litekanyo tsa ho hlobola li bontšitsoe setšoantšong (Setšoantšo sa 2), tlhokomelo e lokela ho lefshoa ha ho hlobola:
1. Karolo e ka hodimo ya mokhanni wa ka hare e lokela ho ba le di-chamfere.
2. Tlosa litšila tse kang sekala sa koporo le burr karolong e ka holimo ea thapo.

Ho kopanya karolo ea ho koala: Sebeletsa karolo ea ho koala ka har'a conductor e ka ntle ea thapo joalokaha ho bontšitsoe setšoantšong (Setšoantšo sa 3).

Ho kopanya nate ea mokokotlo (Setšoantšo sa 3).

Kopanya nate e ka pele le e ka morao ka ho e kurufetsa joalokaha ho bontšitsoe setšoantšong (Litšoantšo(5)
1. Pele o kurufetsa, tlotsa lera la mafura a tlotsang hodima o-ring.
2. Boloka nate e ka morao le thapo di sa sisinyehe, Korola mmele wa khetla e ka sehloohong mmeleng wa khetla e ka morao. Korola mmele wa khetla e ka sehloohong mmeleng wa khetla e ka morao o sebedisa sepanere sa tshepe. Ho kopanya ho fedile.

Rea u amohela selelekela sa sehlahisoa sa rona. Re motlotlo ho u tsebisa sehokelo sa rona sa 7/16 Din!
Sehokelo sa rona sa 7/16 Din se etselitsoe liteishene tsa motheo tsa kantle lits'ebetsong tsa puisano ea mehala, 'me se sebetsa ho maemo a fapaneng a puisano ea mehala joalo ka GSM, CDMA, 3G, 4G, jj. Se na le matla a phahameng, tahlehelo e tlase, motlakase o phahameng oa ho sebetsa, ts'ebetso e phethahetseng ea ho se kenelle metsi, 'me se ka sebetsa ka botsitso libakeng tse fapaneng.
Lihokelo tsa rona tsa 7/16 Din li na le theknoloji e tsoetseng pele ea moralo le tlhahiso ho netefatsa boleng bo holimo le ts'epo. Ho bonolo ho kenya le ho tšepahala ho hokela, 'me li ka qeta ho kenya le ho hlokomela ka nako e khuts'oane, ka hona li ntlafatsa ts'ebetso le ho fokotsa litšenyehelo.
Sehokelo sa rona sa 7/16 Din se nahanne ka maemo a fapaneng a ts'ebeliso ts'ebetsong ea moralo, ho netefatsa hore sea sebetsa. Tshebetso ea eona ea ho se kenelle metsi e e nolofalletsa ho sebetsa ka tloaelo tlas'a maemo a fapaneng a leholimo a mabe. Ho phaella moo, e boetse e na le litšobotsi tsa motlakase o phahameng oa ho sebetsa le tahlehelo e tlase, 'me e ka boloka boleng ba lets'oao le botsitso nakong ea phetiso ea sebaka se selelele.
Ka kakaretso, sehokelo sa rona sa 7/16 Din ke sehokelo sa boleng bo holimo se etselitsoeng liteishene tsa motheo tsa kantle lits'ebetsong tsa puisano ea mehala. Ho sa tsotelehe hore na u sebetsa tikolohong efe, re ka fana ka litharollo tse sebetsang hantle tsa khokahano. Haeba u na le thahasello lihlahisoa tsa rona, ka kopo ikopanye le rona bakeng sa tlhaiso-leseling e batsi.