Sehokelo sa N sa monna se otlolohileng bakeng sa thapo ea RF e tenyetsehang ea 1/2"
Lihokelo tsa RF hangata li sebelisoa ka likhoele tsa coaxial 'me li etselitsoe ho boloka tšireletso eo moralo oa coaxial o fanang ka eona. Lihokelo tsa RF tsa mefuta e fapaneng hangata li sebelisoa bakeng sa mesebetsi ea waelese.
Lihokelo tsa N lia fumaneha ka impedance ea 50ohm le 75ohm. Mefuta ea maqhubu e atoloha ho fihlela ho 18GHz. Ho latela mofuta oa sehokelo le thapo. Mokhoa oa ho kopanya oa mofuta oa screw o fana ka khokahano e tiileng le e tšepahalang. Mekhoa ea sehokelo e fumaneha bakeng sa mefuta ea thapo e tenyetsehang, e lumellanang, e thata hanyane le e kobehileng. Mekhoa ea ho felisa thapo ea crimp le clamp e sebelisoa letotong lena.
Ditshebediso: Di-Antenna/ Seteishene sa motheo/Sesebelisoa se sephara sa ho lahla/Kopano ya thapo/Diselefounu/Dikarolo/Disebediswa/Di-microwave Radio/Di-PCS tsa Mil-Aero/Radar/Di-Radio/Satcom/Tshireletso ya Surge WLAN.
| Mofuta oa Sehokelo | Sehokelo sa banna sa N |
| Ho se sireletsehe | 50ohm |
| Boitsebiso ba Sehokelo | Koporo |
| Li-insulator | PTFE |
| Sepeiti sa ho ikopanya | Nikele e koahetsoeng |
| Phini ea ho ikopanya | Koporo, Sekoahelo sa silevera |
| Li-ferrule tsa crimp | Motsoako oa koporo, poleiti ea nickel |
| Likaroloana | E hanela boemo ba leholimo |
| Mofuta oa ho Phahamisa | Ho kenya thapo |
| Khokahano ea sehokelo | Khokahano e nang le khoele |
| Mefuta ea Cable | Cable ea phepo ea coaxial superflex ea 1/2" rf |
| Mokhoa o Tsitsitseng | E srufiloe |
Lihokelo tsa N tse fumanehang ka bobeli tsa banna le basali, li etselitsoe le ho etsoa bakeng sa libaka tsa GSM, CDMA, TD-SCDMA.
Sehokelo sa banna sa N bakeng sa thapo ea coaxial e tenyetsehang haholo ea 1/2"
1. Maemo a Lihokelo: Ho latela IEC60169-16
2. Khoele ea sekurufu sa sebopeho: 5/8-24UNEF-2A3. Thepa le Sekoahelo:
'Mele: koporo, e koahetsoeng ka Ni/Au
Sesebelisoa sa ho sireletsa: Teflon
Mokhanni oa ka hare: boronse, Au e pentiloe
4. Tikoloho ea mosebetsi
Mocheso o sebetsang: -40~+85℃
Mongobo o amanang: 90% ~95%(40±2℃)
Khatello ea sepakapaka: 70 ~106Kpa
Moholi oa letsoai: Moholi o sa khaotseng ka lihora tse 48 (5% NaCl)
5. Litšobotsi tsa motlakase
Impedance e ipolelang hore ke ea 50Ω
Mefuta ea maqhubu: DC-3G
Khanyetso ea ho kopana (mΩ): Mokhanni oa kantle ≤0.25, Mokhanni oa ka hare ≤1
Khanyetso ea ho thibela ho ruruha (MΩ) ≥5000
Motlakase o sa fetoheng oa AC (V/min) 2500
VSWR(0-3GHz) ≤1.10
Ho thoe'ng ka boleng ba hau?
Lihlahisoa tsohle tseo re fanang ka tsona li lekoa ka tieo ke lefapha la rona la QC kapa maemo a tlhahlobo a motho oa boraro kapa ho feta pele li romelloa. Bongata ba thepa e kang likhoele tsa coaxial jumper, lisebelisoa tse sa sebetseng, jj. li lekoa ka 100%.
Na o ka fana ka disampole ho di leka pele o etsa odara ya semmuso?
Ehlile, disampole tsa mahala li ka fanoa. Re boetse re thabela ho tšehetsa bareki ba rona ho hlahisa lihlahisoa tse ncha hammoho ho ba thusa ho nts'etsapele 'maraka oa lehae.
Na o amohela ho iketsetsa dintho ka tsela e ikgethang?
E, re fetola lihlahisoa ho latela litlhoko tsa moreki.
Nako ea ho tlisa thepa e nka nako e kae?
Hangata re boloka li-stock, kahoo ho tlisoa ho potlakile. Bakeng sa liodara tse ngata, e tla ba ho latela tlhoko.
Mekhoa ea ho romella thepa ke efe?
Mekhoa ea ho romela thepa e feto-fetohang ho latela potlako ea moreki, joalo ka DHL, UPS, Fedex, TNT, ka sefofane, ka sekepe kaofela lia amoheleha.
Na letshwao la rona kapa lebitso la k'hamphani le ka hatisoa dihlahisweng tsa hao kapa diphuthelong?
E, tšebeletso ea OEM ea fumaneha.
Na MOQ e tsitsitse?
MOQ e tenyetseha 'me re amohela odara e nyane e le odara ea teko kapa tlhahlobo ea sampole.

Mohlala:TEL-NM.12S-RFC
Tlhaloso
Sehokelo sa banna sa N bakeng sa thapo ea RF e tenyetsehang ea 1/2″
| Lisebelisoa le ho betla | |
| Ho ikopanya le setsi | Sekoahelo sa koporo / silevera |
| Sesebelisoa sa ho sireletsa | PTFE |
| Mokhanni oa 'Mele le oa Kantle | Koporo / motsoako o kopantsoeng o manehiloeng ka motsoako o tharo |
| Gasket | Rabara ea Silicone |
| Litšobotsi tsa Motlakase | |
| Litšobotsi tsa Impedance | 50 Ohm |
| Sekhahla sa Maqhubu | DC~3 GHz |
| Khanyetso ea ho kenya mocheso | ≥5000MΩ |
| Matla a Dielectric | ≥2500 V rms |
| Khanyetso ea ho ikopanya le setsi | ≤1.0 mΩ |
| Khanyetso ea ho kopana le kantle | ≤1.0 mΩ |
| Tahlehelo ea ho Kena | ≤0.12dB@3GHz |
| VSWR | ≤1.08@-3.0GHz |
| Mefuta ea mocheso | -40~85℃ |
| PIM dBc(2×20W) | ≤-160 dBc(2×20W) |
| Ha e kenele metsi | IP67 |
Litaelo tsa ho kenya N kapa 7 / 16 kapa 4310 1 / 2″ cable e tenyetsehang haholo
Sebopeho sa sehokelo: (Setšoantšo sa 1)
A. nate e ka pele
B. nate ea mokokotlo
C. gasket

Litekanyo tsa ho hlobola li bontšitsoe setšoantšong (Setšoantšo sa 2), tlhokomelo e lokela ho lefshoa ha ho hlobola:
1. Karolo e ka hodimo ya mokhanni wa ka hare e lokela ho ba le di-chamfere.
2. Tlosa litšila tse kang sekala sa koporo le burr karolong e ka holimo ea thapo.

Ho kopanya karolo ea ho koala: Sebeletsa karolo ea ho koala ka har'a conductor e ka ntle ea thapo joalokaha ho bontšitsoe setšoantšong (Setšoantšo sa 3).

Ho kopanya nate ea mokokotlo (Setšoantšo sa 3).

Kopanya nate e ka pele le e ka morao ka ho e kurufetsa joalokaha ho bontšitsoe setšoantšong (Litšoantšo(5)
1. Pele o kurufetsa, tlotsa lera la mafura a tlotsang hodima o-ring.
2. Boloka nate e ka morao le thapo di sa sisinyehe, Korola mmele wa khetla e ka sehloohong mmeleng wa khetla e ka morao. Korola mmele wa khetla e ka sehloohong mmeleng wa khetla e ka morao o sebedisa sepanere sa tshepe. Ho kopanya ho fedile.
