| Kaho | |||
| mokhanni oa ka hare | thepa | tube e boreleli ea koporo | |
| dia. | 9.30±0.10 mm | ||
| ho thibela mocheso | thepa | PE e nang le foam 'meleng | |
| dia. | 22.40±0.40 mm | ||
| mokhanni oa kantle | thepa | lesale la koporo e kobehileng | |
| bophara | 25.60±0.30 mm | ||
| baki | thepa | PE kapa PE e thibelang mollo | |
| bophara | 27.90±0.20 mm | ||
| thepa ea mechini | |||
| ho kobeha radius | e le 'ngoe e pheta-phetoang ho sisinyeha | 127 mm 254 mm 500 mm | |
| matla a ho hula | 1590 N | ||
| khanyetso ea ho sithabela | 1.4 kg/mm | ||
| mocheso o khothaletsoang | baki ea PE | lebenkele | -70±85°C |
| ho kenya | -40±60°C | ||
| ts'ebetso | -55±85°C | ||
| baki ea PE e thibelang mollo | lebenkele | -30±80°C | |
| ho kenya | -25±60°C | ||
| ts'ebetso | -30±80°C | ||
| thepa ea motlakase | |||
| impedance | 50±2Ω | ||
| bokhoni | 75 pF/m | ||
| ho kenella ha motlakase | 0.19 uH/m | ||
| lebelo la ho ata | 87% | ||
| Motlakase oa DC o senyehang | 6.0 kV | ||
| khanyetso ea ho thibela ho ruruha | >5000 MQ.km | ||
| matla a tlhoro | 91 kW | ||
| ho fokotsoa ha tlhahlobo | >120 dB | ||
| makhetlo a ho kgaola | 5.0 GHz | ||
| phokotso le matla a tloaelehileng | |||
| maqhubu, MHz | sekhahla sa motlakase @ 40°C, kW | nom.attenuation@20°C,dB/100m | |
| 200 | 5.05 | 1.67 | |
| 450 | 3.29 | 2.55 | |
| 800 | 2.42 | 3.48 | |
| 900 | 2.26 | 3.7 | |
| 1000 | 2.14 | 3.93 | |
| 1800 | 1.54 | 5.44 | |
| 2000 | 1.46 | 5.77 | |
| 2200 | 1.38 | 6.09 | |
| 2500 | 1.28 | 6.55 | |
| 3000 | 1.15 | 7.27 | |
| boleng bo phahameng ba ho fokotsa matla e ka ba 105% ea boleng ba ho fokotsa matla bo tloaelehileng. | |||
| VSWR | |||
| 690-960MHz | ≤1.12 | ||
| 1700-2200MHz | ≤1.15 | ||
| 2300-2400MHz | ≤1.15 | ||
| maemo a tloaelehileng | |||
| 2011/65/EU | e lumellanang le melao | ||
| IEC61196.1-2005 | e lumellanang le melao | ||

Sehokelo sa RF
Mohlala: TEL-4310F.12-RFC
Tlhaloso
Sehokelo sa basali sa 4.3-10 bakeng sa thapo e tenyetsehang ea RF ea 1/2″
| Lisebelisoa le ho betla | |
| Ho ikopanya le setsi | Sekoahelo sa koporo / silevera |
| Sesebelisoa sa ho sireletsa | PTFE |
| Mokhanni oa 'Mele le oa Kantle | Koporo / motsoako o kopantsoeng o manehiloeng ka motsoako o tharo |
| Gasket | Rabara ea Silicone |
| Litšobotsi tsa Motlakase | |
| Litšobotsi tsa Impedance | 50 Ohm |
| Sekhahla sa Maqhubu | DC~3 GHz |
| Khanyetso ea ho kenya mocheso | ≥5000MΩ |
| Matla a Dielectric | ≥2500 V rms |
| Khanyetso ea ho ikopanya le setsi | ≤1.0 mΩ |
| Khanyetso ea ho kopana le kantle | ≤1.0 mΩ |
| Tahlehelo ea ho Kena | ≤0.1dB@3GHz |
| VSWR | ≤1.1@-3.0GHz |
| Mefuta ea mocheso | -40~85℃ |
| PIM dBc(2×20W) | ≤-160 dBc(2×20W) |
| Ha e kenele metsi | IP67 |
Litaelo tsa ho kenya N kapa 7 / 16 kapa 4310 1 / 2″ cable e tenyetsehang haholo
Sebopeho sa sehokelo: (Setšoantšo sa 1)
A. nate e ka pele
B. nate ea mokokotlo
C. gasket

Litekanyo tsa ho hlobola li bontšitsoe setšoantšong (Setšoantšo sa 2), tlhokomelo e lokela ho lefshoa ha ho hlobola:
1. Karolo e ka hodimo ya mokhanni wa ka hare e lokela ho ba le di-chamfere.
2. Tlosa litšila tse kang sekala sa koporo le burr karolong e ka holimo ea thapo.

Ho kopanya karolo ea ho koala: Sebeletsa karolo ea ho koala ka har'a conductor e ka ntle ea thapo joalokaha ho bontšitsoe setšoantšong (Setšoantšo sa 3).

Ho kopanya nate ea mokokotlo (Setšoantšo sa 3).

Kopanya nate e ka pele le e ka morao ka ho e kurufetsa joalokaha ho bontšitsoe setšoantšong (Litšoantšo(5)
1. Pele o kurufetsa, tlotsa lera la mafura a tlotsang hodima o-ring.
2. Boloka nate e ka morao le thapo di sa sisinyehe, Korola mmele wa khetla e ka sehloohong mmeleng wa khetla e ka morao. Korola mmele wa khetla e ka sehloohong mmeleng wa khetla e ka morao o sebedisa sepanere sa tshepe. Ho kopanya ho fedile.
