Telsto RF Connector e na le maqhubu a sebetsang a DC-3 GHz, e fana ka ts'ebetso e ntle ea VSWR le modulation ea Low Passive Inter. Sena se etsa hore e lokele ho sebelisoa liteisheneng tsa motheo tsa selefounu, litsamaisong tsa antenna tse ajoang (DAS) le lits'ebetsong tsa selefounu tse nyane.
Li-adapter tsa Coax ke tsela e phethahetseng ea ho fetola bong kapa mofuta oa sehokelo ka potlako thapong e seng e felile.
Adaptara ena ea coaxial e koahetsoeng ka nickel e na le sehokelo sa monna sa N se shebaneng le sehokelo sa mosali sa 7/16 DIN. Adaptara ea coaxial ea monna ea 7/16 DIN ho ea ho N ke setaele sa 'mele se otlolohileng. Adaptara ena ea sehokelo sa DIN sa 7/16 se otlolohileng ke moralo oa adaptara ea RF e hokahaneng.
Adaptara ea rona ea 7/16 DIN ho ea ho N ke moralo oa adaptara ea coaxial e nang le impedance ea 50 Ohm. Adaptara ena ea 50 Ohm 7/16 DIN e entsoe ho latela litlhaloso tse nepahetseng tsa adaptara ea RF 'me e na le VSWR e phahameng ka ho fetisisa ea 1.15:1.
● Lisebelisoa tsohle li latela RoHS.
● Theko e hlōlisanang.
● Tšebeletso ea OEM e fanoa.
● Re khona ho fana ka mefuta e fapaneng ea lihokelo ho latela litlhoko tsa bareki.
| Sehlahisoa | Tlhaloso | Karolo ea Karolo. |
| Adaptara ea RF | Adaptara ea Basali ho ea ho ea ho ea 4.3-10 | TEL-4310F.DINF-AT |
| Adaptara ea banna ea 4.3-10 ea basali ho ea ho ea banna | TEL-4310F.DINM-AT | |
| Adaptara ea 4.3-10 ea Banna ho ea ho Din ea Basali | TEL-4310M.DINF-AT | |
| Adaptara ea Male ho ea ho Din ea Male ea 4.3-10 | TEL-4310M.DINM-AT |
1. Araba potso ea hau ka mor'a lihora tse 24 tsa mosebetsi.
2. Moralo o ikhethileng oa fumaneha. OEM le ODM lia amoheleha.
3. Tharollo e ikhethang le e ikhethang e ka fanoa ho bareki ba rona ke baenjiniere ba rona ba koetlisitsoeng hantle le ba litsebi le basebetsi.
4. Nako e potlakileng ea ho fana ka odara e ntle.
5. Na le boiphihlelo ba ho etsa kgwebo le dikhamphani tse kgolo tse thathamisitsweng.
6. Disampole tsa mahala di ka fanwa.
7. Netefatso ea Khoebo ea 100% ea tefo le boleng.

Mohlala:TEL-NM.DINF-AT
Tlhaloso
Adaptara ea N ea Banna ho ea ho DIN 7/16 ea Basali
| Lisebelisoa le ho betla | |
| Ho ikopanya le setsi | Sekoahelo sa koporo / silevera |
| Sesebelisoa sa ho sireletsa | PTFE |
| Mokhanni oa 'Mele le oa Kantle | Koporo / motsoako o kopantsoeng o manehiloeng ka motsoako o tharo |
| Gasket | Rabara ea Silicone |
| Litšobotsi tsa Motlakase | |
| Litšobotsi tsa Impedance | 50 Ohm |
| Sekhahla sa Maqhubu | DC~3 GHz |
| Khanyetso ea ho kenya mocheso | ≥5000MΩ |
| Matla a Dielectric | ≥2500 V rms |
| Khanyetso ea ho ikopanya le setsi | ≤1.0 mΩ |
| Khanyetso ea ho kopana le kantle | ≤0.25 mΩ |
| Tahlehelo ea ho Kena | ≤0.1dB@3GHz |
| VSWR | ≤1.10@-3.0GHz |
| Mefuta ea mocheso | -40~85℃ |
| PIM dBc(2×20W) | ≤-160 dBc(2×20W) |
| Ha e kenele metsi | IP67 |
Litaelo tsa ho kenya N kapa 7 / 16 kapa 4310 1 / 2″ cable e tenyetsehang haholo
Sebopeho sa sehokelo: (Setšoantšo sa 1)
A. nate e ka pele
B. nate ea mokokotlo
C. gasket

Litekanyo tsa ho hlobola li bontšitsoe setšoantšong (Setšoantšo sa 2), tlhokomelo e lokela ho lefshoa ha ho hlobola:
1. Karolo e ka hodimo ya mokhanni wa ka hare e lokela ho ba le di-chamfere.
2. Tlosa litšila tse kang sekala sa koporo le burr karolong e ka holimo ea thapo.

Ho kopanya karolo ea ho koala: Sebeletsa karolo ea ho koala ka har'a conductor e ka ntle ea thapo joalokaha ho bontšitsoe setšoantšong (Setšoantšo sa 3).

Ho kopanya nate ea mokokotlo (Setšoantšo sa 3).

Kopanya nate e ka pele le e ka morao ka ho e kurufetsa joalokaha ho bontšitsoe setšoantšong (Litšoantšo(5)
1. Pele o kurufetsa, tlotsa lera la mafura a tlotsang hodima o-ring.
2. Boloka nate e ka morao le thapo di sa sisinyehe, Korola mmele wa khetla e ka sehloohong mmeleng wa khetla e ka morao. Korola mmele wa khetla e ka sehloohong mmeleng wa khetla e ka morao o sebedisa sepanere sa tshepe. Ho kopanya ho fedile.
