Khetla ea clam e thibelang boemo ba leholimo ea Telsto gel seal ke mofuta o mocha oa sekoahelo se thibelang boemo ba leholimo se nang le gel e tiisang e lumellanang haholo le khokahano eohle ho fapana le sekoahelo sa potoloho, e leng se lebisang ts'ebetsong e tšepahalang haholo ea tšireletso ea boemo ba leholimo. Ho phaella moo, sekoahelo se boloka melemo eohle ea ho koaloa ha pejana - e potlakile ebile e bonolo ho e kenya, ha ho hlokahale lisebelisoa, 'me e ka sebelisoa hape - empa moralo oa SLIM o loketse hamolemo lintlha tsa khokahano ea RF tse tletseng tsa libaka tse ncha tse hlahang tsa lisele tse nang le litlhophiso tsa antenna tse ngata tse kenang, tse ngata tse tsoang (MIMO) kapa tse ngata.
Mefuta ea mocheso, -40 ℃~+70 ℃
Sehlopha sa ho Tiisa, IP68
Mebala, e Ntšo kapa e Putsoa
Lisebelisoa tsa Shell: ABS + PC
Boholo ba Coax bo tšehelitsoe
Lihokelo tsa Antena/RRU
| Ho Kwalwa ha Setiiso sa Gel | |
| Mohlala | Sehokelo sa TEL-GE-1/2-J- 4.3-10 |
| Mosebetsi | Ho Kwalwa ha Setiiso sa Gel bakeng sa sehokelo sa 1/2" jumper ho isa ho 4.3-10 |
| Thepa | PC+SEBS |
| Boholo | L120mm, W48mm, H30mm |
| Keno | 1/2" jumper (13-17mm) |
| Sehlahisoa | sehokelo 4.3-10 |
| Boima bo kahare | 76g |
| Bophelo/nako | Lilemo tse fetang 10 |
| Ho ts'enyeha le ho hanyetsa mahlaseli a kotsi a letsatsi | H2S, e fetile teko ea ultraviolet |
| Khanyetso ea leqhoa le lehloa | ho fihlela ho 100mm, ha ho na ho dutla ha metsi, ha ho na phetoho ya sebopeho |
| Boemo ba ho se kenelle metsi | IP68 |
| Boemo bo sa cheng | HB |
| Khanyetso ea pula ea sefefo | 100E 150mm/h |