1. Litšobotsi tsena li tloaelehile empa li kanna tsa se sebetse ho lihokelo tsohle.
2. OEM le ODM lia fumaneha.
Rea u amohela k'hamphaning ea rona, e ikemiselitseng ho fa bareki litšebeletso tsa boleng bo holimo. Re tseba hantle litlhoko le litlhoko tsa bareki, kahoo filosofi ea rona ea litšebeletso e shebane le bareki.
Khamphani ea rona e na le sehlopha se sebetsang hantle, sa botsebi le se nang le boiphihlelo. Re ka araba lipotso life kapa life tse tsoang ho bareki nakong ea lihora tse 24. Ebang u batla moralo o ikhethileng kapa u amohela OEM le ODM, re ka u fa tharollo e molemohali. Baenjiniere ba rona le basebetsi ba koetliselitsoe ho fa bareki litharollo tse ikhethang ho netefatsa hore moralo oa sehlahisoa sa hau o ka qalisoa kapele kamoo ho ka khonehang le ho fihlela litlhoko tsa hau tsa 'maraka.
Nako ea rona ea ho tlisa thepa e potlakile haholo, 'me ts'ebetso ea liodara e potlakile ebile e sebetsa hantle. Re na le boiphihlelo bo bongata ba ho etsa khoebo le lik'hamphani tse kholo tse thathamisitsoeng, kahoo re ka u fa litšebeletso tsa profeshenale ka ho fetisisa ho netefatsa liphetho tse phethahetseng ka ho fetisisa tsa ts'ebetso ea hau ea liodara.
Hape re fana ka disampole tsa mahala e le hore o ka leka dihlahiswa tsa rona ho netefatsa hore dihlahiswa tsa hao di fihlela ditlhoko tsa hao. Re boetse re fana ka tiisetso ya tefo ya 100% le ya boleng ba kgwebo, e le hore o se ke wa tshwenyeha.
Re lumela ka tieo hore tlas'a tšebeletso ea rona, u tla fumana phihlelo e phethahetseng ka ho fetisisa le lihlahisoa tsa boleng bo holimo. Haeba u batla tšebeletso e ntle ka ho fetisisa ea lets'oao, ka kopo ikopanye le rona. Re tla u fa tšebeletso ea botsebi ka ho fetisisa ho netefatsa hore lihlahisoa tsa hau lia atleha 'marakeng!

Mohlala:TEL-4310M.14S-RFC
Tlhaloso
Sehokelo sa banna sa 4.3-10 bakeng sa Cable e tenyetsehang ea 1/4″
| Lisebelisoa le ho betla | |
| Ho ikopanya le setsi | Sekoahelo sa koporo / silevera |
| Sesebelisoa sa ho sireletsa | PTFE |
| Mokhanni oa 'Mele le oa Kantle | Koporo / motsoako o kopantsoeng o manehiloeng ka motsoako o tharo |
| Gasket | Rabara ea Silicone |
| Litšobotsi tsa Motlakase | |
| Litšobotsi tsa Impedance | 50 Ohm |
| Sekhahla sa Maqhubu | DC~3 GHz |
| Khanyetso ea ho kenya mocheso | ≥5000MΩ |
| Matla a Dielectric | ≥2500 V rms |
| Khanyetso ea ho ikopanya le setsi | ≤0.4mΩ |
| Khanyetso ea ho kopana le kantle | ≤1.0mΩ |
| Tahlehelo ea ho Kena | ≤0.1dB@3GHz |
| VSWR | ≤1.1@-3.0GHz |
| Mefuta ea mocheso | -40~85℃ |
| PIM dBc(2×20W) | ≤-160 dBc(2×20W) |
| Ha e kenele metsi | IP67 |
Litaelo tsa ho kenya N kapa 7 / 16 kapa 4310 1 / 2″ cable e tenyetsehang haholo
Sebopeho sa sehokelo: (Setšoantšo sa 1)
A. nate e ka pele
B. nate ea mokokotlo
C. gasket

Litekanyo tsa ho hlobola li bontšitsoe setšoantšong (Setšoantšo sa 2), tlhokomelo e lokela ho lefshoa ha ho hlobola:
1. Karolo e ka hodimo ya mokhanni wa ka hare e lokela ho ba le di-chamfere.
2. Tlosa litšila tse kang sekala sa koporo le burr karolong e ka holimo ea thapo.

Ho kopanya karolo ea ho koala: Sebeletsa karolo ea ho koala ka har'a conductor e ka ntle ea thapo joalokaha ho bontšitsoe setšoantšong (Setšoantšo sa 3).

Ho kopanya nate ea mokokotlo (Setšoantšo sa 3).

Kopanya nate e ka pele le e ka morao ka ho e kurufetsa joalokaha ho bontšitsoe setšoantšong (Litšoantšo(5)
1. Pele o kurufetsa, tlotsa lera la mafura a tlotsang hodima o-ring.
2. Boloka nate e ka morao le thapo di sa sisinyehe, Korola mmele wa khetla e ka sehloohong mmeleng wa khetla e ka morao. Korola mmele wa khetla e ka sehloohong mmeleng wa khetla e ka morao o sebedisa sepanere sa tshepe. Ho kopanya ho fedile.
