Adaptara ea N ea Male ho ea ho N ea Male ea Angle e ka Holimo ea N Mofuta oa N Sehokelo sa RF sa Male sa RF Sehokelo sa Adaptara ea Cable ea Coaxial ea RF
Telsto RF Connector e na le maqhubu a sebetsang a DC-3 GHz, e fana ka ts'ebetso e ntle ea VSWR le modulation ea Low Passive Inter. Sena se etsa hore e lokele ho sebelisoa liteisheneng tsa motheo tsa selefounu, litsamaisong tsa antenna tse ajoang (DAS) le lits'ebetsong tsa selefounu tse nyane.
Li-adapter tsa Coax ke tsela e phethahetseng ea ho fetola bong kapa mofuta oa sehokelo ka potlako thapong e seng e felile.
Moralo oa sehokelo sa adaptara ea Telsto RF Coaxial N male ho ea ho N male angle right angle e nang le impedance ea 50 Ohm. E entsoe ho latela litlhaloso tse nepahetseng tsa adaptara ea RF 'me e na le VSWR e phahameng ka ho fetisisa ea 1.15:1.
Mekhoa ea ho felisa thapo ea crimp le clamp e sebelisoa letotong lena.
| Boemo ba Thempereichara | -55~+155°C (Khele ea PE -40~+85°C) |
| Ho se sireletsehe | 50Ω |
| Ho thothomela | 100m/S2 (10~500Hz), 10g |
| Sekhahla sa Maqhubu | DC-11GHz |
| Tahlehelo ea ho Kena | <= 0.24dB/6GHz |
| Ho mamella Motlakase | 2500V rms boemong ba leoatle |
| Sebetsa Voltage | 1000Vr.ms boemong ba leoatle |
| Khanyetso ea ho kenya mocheso | >= 5000 MΩ |
| Matla a ho boloka linate a ho kopanya | 450N |
| Ho tšoarella | >= 500 (lipotoloho) |
| Khanyetso ea ho ikopanya | Setsi sa ho ikopanya <=1mΩ |
| Ho ikopanya le kantle <=1mΩ | |
| Karolelano ea Maqhubu a Emeng a Voltage | E otlolohileng <= 1.15/6GHz |
| Sekhutlo se letona <= 1.25/6GHz |
● Adaptara ea monna ea mofuta oa N ho ea ho N e na le 'mele o nang le sekhutlo se nepahetseng. Adaptara ena ea coax ea mofuta oa N coax ea mofuta oa N ke adaptara ea setsoe sa RF ea sekhutlo se nepahetseng sa likhato tse 90.
● Mofuta: Sehokelo sa sehokelo sa sehokelo sa sehokelo sa sehokelo sa sehokelo sa di-degree tse 90 ho isa ho tse tona, Adaptara ya M/M, Adaptara ya Coaxial ya RF Coax.
● E sebetsa haholo ho lisebelisoa tsa seea-le-moea le lisebelisoa tsa ho hokahanya likhoele tsa coaxial tsa RF. E ka fapanyetsana le sehlahisoa se tšoanang sa machabeng.
● 'Mala: Molumo oa Silevera, o koahetsoeng ka nikeli.
| Sehlahisoa | Tlhaloso | Karolo ea Karolo. |
| Adaptara ea RF | Adaptara ea Basali ho ea ho ea ho ea 4.3-10 | TEL-4310F.DINF-AT |
| Adaptara ea banna ea 4.3-10 ea basali ho ea ho ea banna | TEL-4310F.DINM-AT | |
| Adaptara ea 4.3-10 ea Banna ho ea ho Din ea Basali | TEL-4310M.DINF-AT | |
| Adaptara ea Male ho ea ho Din ea Male ea 4.3-10 | TEL-4310M.DINM-AT |

Mohlala:TEL-NM.NMA-AT
Tlhaloso
Adaptara ea RF ea Angle e Nepahetseng ea N ho ea ho N ea Male
| Lisebelisoa le ho betla | |
| Ho ikopanya le setsi | Sekoahelo sa koporo / silevera |
| Sesebelisoa sa ho sireletsa | PTFE |
| Mokhanni oa 'Mele le oa Kantle | Koporo / motsoako o kopantsoeng o manehiloeng ka motsoako o tharo |
| Gasket | Rabara ea Silicone |
| Litšobotsi tsa Motlakase | |
| Litšobotsi tsa Impedance | 50 Ohm |
| Sekhahla sa Maqhubu | DC~6 GHz |
| Khanyetso ea ho kenya mocheso | ≥5000MΩ |
| Matla a Dielectric | ≥2500 V rms |
| Khanyetso ea ho ikopanya le setsi | ≤1.0 mΩ |
| Khanyetso ea ho kopana le kantle | ≤0.25 mΩ |
| Tahlehelo ea ho Kena | ≤0.15dB |
| VSWR | ≤1.15 e otlolohileng;≤1.25 sekhutlo se nepahetseng |
| Mefuta ea mocheso | -40~85℃ |
| PIM dBc(2×20W) | ≤-160 dBc(2×20W) |
| Ha e kenele metsi | IP67 |
Litaelo tsa ho kenya N kapa 7 / 16 kapa 4310 1 / 2″ cable e tenyetsehang haholo
Sebopeho sa sehokelo: (Setšoantšo sa 1)
A. nate e ka pele
B. nate ea mokokotlo
C. gasket

Litekanyo tsa ho hlobola li bontšitsoe setšoantšong (Setšoantšo sa 2), tlhokomelo e lokela ho lefshoa ha ho hlobola:
1. Karolo e ka hodimo ya mokhanni wa ka hare e lokela ho ba le di-chamfere.
2. Tlosa litšila tse kang sekala sa koporo le burr karolong e ka holimo ea thapo.

Ho kopanya karolo ea ho koala: Sebeletsa karolo ea ho koala ka har'a conductor e ka ntle ea thapo joalokaha ho bontšitsoe setšoantšong (Setšoantšo sa 3).

Ho kopanya nate ea mokokotlo (Setšoantšo sa 3).

Kopanya nate e ka pele le e ka morao ka ho e kurufetsa joalokaha ho bontšitsoe setšoantšong (Litšoantšo(5)
1. Pele o kurufetsa, tlotsa lera la mafura a tlotsang hodima o-ring.
2. Boloka nate e ka morao le thapo di sa sisinyehe, Korola mmele wa khetla e ka sehloohong mmeleng wa khetla e ka morao. Korola mmele wa khetla e ka sehloohong mmeleng wa khetla e ka morao o sebedisa sepanere sa tshepe. Ho kopanya ho fedile.
