Telsto RF Connector e na le maqhubu a sebetsang a DC-3 GHz, e fana ka ts'ebetso e ntle ea VSWR le modulation ea Low Passive Inter. Sena se etsa hore e lokele ho sebelisoa liteisheneng tsa motheo tsa selefounu, litsamaisong tsa antenna tse ajoang (DAS) le lits'ebetsong tsa selefounu tse nyane.
Li-adapter tsa Coax ke tsela e phethahetseng ea ho fetola bong kapa mofuta oa sehokelo ka potlako thapong e seng e felile.
Moralo oa sehokelo sa adaptara ea Telsto RF Coaxial N male to N female adaptara e nang le impedance ea 50 Ohm. E entsoe ho latela litlhaloso tse nepahetseng tsa adaptara ea RF 'me e na le VSWR e phahameng ka ho fetisisa ea 1.15:1.
LBH
P: Ho thoe'ng ka boleng ba hau?
K: Lihlahisoa tsohle tseo re fanang ka tsona li lekoa ka tieo ke lefapha la rona la QC kapa maemo a tlhahlobo a motho oa boraro kapa ho feta pele li romelloa. Bongata ba thepa e kang likhoele tsa coaxial jumper, lisebelisoa tse sa sebetseng, jj. li lekoa ka 100%.
P: Na o ka fana ka disampole ho di leka pele o etsa odara ya semmuso?
K: Ehlile, disampole tsa mahala di ka fanwa. Re boetse re thabela ho tshehetsa bareki ba rona ho ntshetsa pele dihlahiswa tse ntjha mmoho ho ba thusa ho ntshetsa pele mmaraka wa lehae.
P: Na o amohela ho iketsetsa dintho ka tsela e ikgethang?
K: E, re fetola dihlahiswa ho ya ka ditlhoko tsa moreki.
| Sehlahisoa | Tlhaloso | Karolo ea Karolo. |
| Adaptara ea RF | Adaptara ea Basali ho ea ho ea ho ea 4.3-10 | TEL-4310F.DINF-AT |
| Adaptara ea banna ea 4.3-10 ea basali ho ea ho ea banna | TEL-4310F.DINM-AT | |
| Adaptara ea 4.3-10 ea Banna ho ea ho Din ea Basali | TEL-4310M.DINF-AT | |
| Adaptara ea Male ho ea ho Din ea Male ea 4.3-10 | TEL-4310M.DINM-AT |

Mohlala:TEL-NM.NF-AT
Tlhaloso
Adaptara ea RF ea N ho ea ho N ea Basali
| Lisebelisoa le ho betla | |
| Ho ikopanya le setsi | Sekoahelo sa koporo / silevera |
| Sesebelisoa sa ho sireletsa | PTFE |
| Mokhanni oa 'Mele le oa Kantle | Koporo / motsoako o kopantsoeng o manehiloeng ka motsoako o tharo |
| Gasket | Rabara ea Silicone |
| Litšobotsi tsa Motlakase | |
| Litšobotsi tsa Impedance | 50 Ohm |
| Sekhahla sa Maqhubu | DC~3 GHz |
| Khanyetso ea ho kenya mocheso | ≥5000MΩ |
| Matla a Dielectric | ≥2500 V rms |
| Khanyetso ea ho ikopanya le setsi | ≤1.0 mΩ |
| Khanyetso ea ho kopana le kantle | ≤1.0 mΩ |
| Tahlehelo ea ho Kena | ≤0.15dB@3GHz |
| VSWR | ≤1.1@-3.0GHz |
| Mefuta ea mocheso | -40~85℃ |
| PIM dBc(2×20W) | ≤-155 dBc(2×20W) |
| Ha e kenele metsi | IP67 |
Litaelo tsa ho kenya N kapa 7 / 16 kapa 4310 1 / 2″ cable e tenyetsehang haholo
Sebopeho sa sehokelo: (Setšoantšo sa 1)
A. nate e ka pele
B. nate ea mokokotlo
C. gasket

Litekanyo tsa ho hlobola li bontšitsoe setšoantšong (Setšoantšo sa 2), tlhokomelo e lokela ho lefshoa ha ho hlobola:
1. Karolo e ka hodimo ya mokhanni wa ka hare e lokela ho ba le di-chamfere.
2. Tlosa litšila tse kang sekala sa koporo le burr karolong e ka holimo ea thapo.

Ho kopanya karolo ea ho koala: Sebeletsa karolo ea ho koala ka har'a conductor e ka ntle ea thapo joalokaha ho bontšitsoe setšoantšong (Setšoantšo sa 3).

Ho kopanya nate ea mokokotlo (Setšoantšo sa 3).

Kopanya nate e ka pele le e ka morao ka ho e kurufetsa joalokaha ho bontšitsoe setšoantšong (Litšoantšo(5)
1. Pele o kurufetsa, tlotsa lera la mafura a tlotsang hodima o-ring.
2. Boloka nate e ka morao le thapo di sa sisinyehe, Korola mmele wa khetla e ka sehloohong mmeleng wa khetla e ka morao. Korola mmele wa khetla e ka sehloohong mmeleng wa khetla e ka morao o sebedisa sepanere sa tshepe. Ho kopanya ho fedile.

Telsto ke k'hamphani ea litsebi e inehetseng ho faneng ka lits'ebeletso tsa projeke ea meralo ea motheo ea waelese ea boleng bo holimo. Sehlopha sa rona se entsoe ka basebetsi ba nang le tsebo le ba inehetseng, ba nang le sepheo se tšoanang sa ho feta litebello tsa bareki.
Re tseba hantle hore nako le tekanyetso ke lintlha tsa bohlokoa mererong ea meralo ea motheo e se nang mohala. Ka hona, re ikemiselitse ho fana ka lits'ebeletso tse shebaneng le bareki, ho fana ka litharollo tse sebetsang hantle le tse nepahetseng bakeng sa bareki, le ho netefatsa hore litlhoko tsa bareki lia fihlelleha ka har'a tekanyetso le nako e behiloeng.
Ho Telsto, re na le boitlamo bo tiileng ba tšebeletso ea bareki le boleng. Kamehla re boloka puisano e haufi le bareki ho netefatsa hore ba lula ba utloisisa tsoelo-pele ea projeke nakong eohle ea ts'ebetso ea projeke. Ka nako e ts'oanang, re tla fetola lits'ebeletso tsa rona ho latela litlhoko tsa 'nete tsa bareki. Sepheo sa rona ke ho fa bareki tšebeletso e ntle ka ho fetisisa le ho feta litebello tsa bona.
Litšebeletso tsa rona tsa projeke ea meralo ea motheo e se nang mohala li kenyelletsa empa ha li felle feela ho: kaho ea seteishene sa motheo, moralo le ntlafatso ea marang-rang a se nang mohala, tlhahlobo ea RF, ho kenya tšebetsong sebakeng seo, jj. Ho sa tsotelehe hore na bareki ba hloka tšebeletso ea mofuta ofe, re ka fana ka tšebeletso e ntle ka ho fetisisa ka nako e khuts'oane.
Haeba o batla k'hamphani ea litsebi ea litšebeletso tsa meralo ea motheo ea waelese, Telsto ke khetho ea hau e ntle ka ho fetisisa. Sehlopha sa rona se tla etsa sohle se matleng a sona ho netefatsa hore projeke ea hau e phethoa ka katleho ka har'a tekanyetso le nako. Ka kopo ikopanye le rona bakeng sa tlhaiso-leseling e batsi mabapi le lits'ebeletso tsa rona le mokhoa oa ho sebelisana le rona.