Sehokelo sa 7/16 Din se etselitsoe ka ho khetheha liteishene tsa motheo tsa kantle lits'ebetsong tsa puisano ea mehala ea thekeng (GSM, CDMA, 3G, 4G), se na le matla a phahameng, tahlehelo e tlase, motlakase o phahameng oa ts'ebetso, ts'ebetso e phethahetseng ea ho se kenelle metsi 'me se sebetsa libakeng tse fapaneng. Ho bonolo ho se kenya 'me se fana ka khokahano e tšepahalang.
Lihokelo tsa coaxial tsa 7-16(DIN) - lihokelo tsa coaxial tsa boleng bo holimo tse nang le ho fokotseha ho tlase le ho feto-fetoha ha maemo. Phetiso ea matla a mahareng ho isa ho a holimo ka li-transmitter tsa seea-le-moea le phetiso e tlase ea PIM ea matšoao a amoheloang joalo ka liteisheneng tsa motheo tsa mohala oa thekeng ke lits'ebetso tse tloaelehileng ka lebaka la botsitso ba tsona bo phahameng ba mechini le ho hanyetsa boemo ba leholimo ka ho fetisisa.
● IMD e tlase le VSWR e tlase e fana ka ts'ebetso e ntlafetseng ea sistimi.
● Moralo o iketsang o etsa bonnete ba hore ho kenngoa ha oona ho bonolo ka sesebelisoa se tloaelehileng sa letsoho.
● Gasket e kopantsoeng esale pele e sireletsa lerōleng (P67) le metsing (IP67).
● Dikotwana tse phuthetsweng ka boronse ya phosphorus / Ag le mebele e phuthetsweng ka boronse ya Brass / Tri-Alloy di fana ka kganyetso e phahameng ya motlakase le kganyetso ya ho bola.
1. Araba potso ea hau ka mor'a lihora tse 24 tsa mosebetsi.
2. Moralo o ikhethileng oa fumaneha. OEM le ODM lia amoheleha.
3. Tharollo e ikhethang le e ikhethang e ka fanoa ho bareki ba rona ke baenjiniere ba rona ba koetlisitsoeng hantle le ba litsebi le basebetsi.
4. Nako e potlakileng ea ho fana ka odara e ntle.
5. Na le boiphihlelo ba ho etsa kgwebo le dikhamphani tse kgolo tse thathamisitsweng.
6. Disampole tsa mahala di ka fanwa.
7. Netefatso ea Khoebo ea 100% ea tefo le boleng.
Mofuta oa Sehokelo: DIN
Mokhoa oa ho kenya: mofuta oa clamp
Bong: basali
Cable e tšoanang: 1-1/4"
| Sebopeho | |
| Ho latela | IEC 61169-54 |
| Motlakase | |
| Ho se sireletsehe | 50 ohm |
| Maqhubu | DC-3GHz |
| VSWR | (DC-3GHz) ≤1.15 |
| PIM (@2-tone×20w) | ≤-155dBC |
| Motlakase o mamellang motlakase oa dielectric | ≤4000V RMS, 50Hz, boemong ba leoatle |
| Khanyetso ea Dielectric | ≥10000MΩ |
| Khanyetso ea ho ikopanya le setsi | ≤0.4m Ω |
| Khanyetso ea ho kopana le kantle | ≤1.5mΩ |
| Mekaniki | |
| Lipotoloho tsa ho nyalana | makhetlo a ≥500 |
| Kenya ka thapo | Thapo ea coaxial ea 1-1/4" |
| Lisebelisoa le ho penta | |
| 'Mele | Sepeiti sa koporo / Tri-alloy |
| Motsamaisi oa setsi | Phosphor boronse / Ag plating |
| Dielectric | PTFE |
| Tse ling | Sepeiti sa koporo / Tri-alloy |
| Tikoloho | |
| Mefuta ea mocheso | -40℃~+85℃ |
| Ho se kenelle metsi | IP68 |
| Ho latela melao ea Rosh | Ho latela melao e felletseng ea Rosh |
| Teko ea moholi oa letsoai | Lihora tse 96 |
Lintlha tsa ho Paka: Lihokelo li tla pakoa ka mokotleng o le mong o monyenyane ebe li kenngoa ka lebokoseng le le leng.
Haeba o hloka sephutheloana se ikhethileng, re tla etsa kamoo o kopang kateng.
Nako ea ho tlisa: Hoo e ka bang beke.
1. Re tsepamisa maikutlo ho RF Connector le RF Adaptara le Kopano ya Cable le Antenna.
2. Re na le sehlopha se matla le se nang le boqapi sa R&D se nang le tsebo e felletseng ea theknoloji ea mantlha.
Re itlama ho nts'etsapele tlhahiso ea lihokelo tse sebetsang hantle, 'me re inehela ho fihlelleng boemo bo etellang pele boqapi le tlhahiso ea lihokelo.
3. Dikopano tsa rona tsa cable tsa RF tse ikgethileng di hahetswe kahare mme di romelwa lefatsheng ka bophara.
4. Likopano tsa cable tsa RF li ka hlahisoa ka mefuta e mengata e fapaneng ea lihokelo le bolelele bo ikhethilengho latela litlhoko le lits'ebetso tsa hau
5. Sehokelo se Ikgethang sa RF, Adaptara ya RF kapa kopano ya Cable ya RF di ka etswa hore di be tsa hao.
Mohlala:TEL-DINF.114-RFC
Tlhaloso:
Sehokelo sa DIN sa basali bakeng sa thapo e tenyetsehang ea 1-1/4″
| Lisebelisoa le ho betla | |
| Ho ikopanya le setsi | Sekoahelo sa koporo / silevera |
| Sesebelisoa sa ho sireletsa | PTFE |
| Mokhanni oa 'Mele le oa Kantle | Koporo / motsoako o kopantsoeng o manehiloeng ka motsoako o tharo |
| Gasket | Rabara ea Silicone |
| Litšobotsi tsa Motlakase | |
| Litšobotsi tsa Impedance | 50 Ohm |
| Sekhahla sa Maqhubu | DC~3 GHz |
| Khanyetso ea ho kenya mocheso | ≥10000MΩ |
| Matla a Dielectric | 4000 V rms |
| Khanyetso ea ho ikopanya le setsi | ≤0.4mΩ |
| Khanyetso ea ho kopana le kantle | ≤1.5 mΩ |
| Tahlehelo ea ho Kena | ≤0.12dB@3GHz |
| VSWR | ≤1.15@-3.0GHz |
| Mefuta ea mocheso | -40~85℃ |
| PIM dBc(2×20W) | ≤-160 dBc(2×20W) |
| Ha e kenele metsi | IP67 |
Litaelo tsa ho kenya N kapa 7 / 16 kapa 4310 1 / 2″ cable e tenyetsehang haholo Sebopeho sa sehokelo: (Setšoantšo sa 1) A. nate e ka pele B. nate ea mokokotlo C. gasket
Litekanyo tsa ho hlobola li bontšitsoe setšoantšong (Setšoantšo sa 2), tlhokomelo e lokela ho lefshoa ha ho hlobola: 1. Karolo e ka hodimo ya mokhanni wa ka hare e lokela ho ba le di-chamfere. 2. Tlosa litšila tse kang sekala sa koporo le burr karolong e ka holimo ea thapo.
Ho kopanya karolo ea ho koala: Sebeletsa karolo ea ho koala ka har'a conductor e ka ntle ea thapo joalokaha ho bontšitsoe setšoantšong (Setšoantšo sa 3).
Ho kopanya nate ea mokokotlo (Setšoantšo sa 3).
Kopanya nate e ka pele le e ka morao ka ho e kurufetsa joalokaha ho bontšitsoe setšoantšong (Litšoantšo(5) 1. Pele o kurufetsa, tlotsa lera la mafura a tlotsang hodima o-ring. 2. Boloka nate e ka morao le thapo di sa sisinyehe, Korola mmele wa khetla e ka sehloohong mmeleng wa khetla e ka morao. Korola mmele wa khetla e ka sehloohong mmeleng wa khetla e ka morao o sebedisa sepanere sa tshepe. Ho kopanya ho fedile. 
Ha o hloka khokahano ea thapo ea coaxial ea boleng bo holimo, sehokelo sa basali sa RF 7/16 DIN ke khetho ea hau e ntle ka ho fetisisa. Sehlahisoa sena se sebetsa ho thapo ea coaxial ea 1-1/4-inch 'me se ka sebelisoa lits'ebetsong tse fapaneng tsa puisano le tsa puisano.
Sehokelo sa basali sa RF 7/16 DIN se entsoe ka thepa ea boleng bo holimo, se nang le khanyetso ea mafome le khanyetso ea oxidation, e leng se ka netefatsang ts'epo le botsitso ba nako e telele. Moralo le theknoloji ea sona e tsoetseng pele li netefatsa ts'ebetso e ntle ea motlakase le karabelo ea maqhubu. Sehlahisoa se na le thepa e ntle ea mechini 'me se ka mamella lits'ebetso tse phahameng tsa maqhubu le matla a phahameng. Ho phaella moo, sehokelo sa basali sa RF 7/16 DIN se bonolo ho se kenya le ho se qhaqha, e leng se ka ntlafatsang haholo katleho ea mosebetsi.
Sehokelo sa rona sa basali sa RF 7/16 DIN se latela maemo a machaba mme se fetile liteko le litifikeiti tse fapaneng tse thata, tse kang setifikeiti sa CE le setifikeiti sa RoHS, ho netefatsa boleng le ts'epo ea sehlahisoa. Ho phaella moo, re fana ka lits'ebeletso tse fapaneng tse ikhethileng ho fihlela litlhoko tse fapaneng tsa bareki.
Hore na o hloka ho hokela dikhoele tsa coaxial puisanong, puisanong kapa mafapheng a mang, sehokelo sa basali sa RF 7/16 DIN ke sesebelisoa sa bohlokoa bakeng sa hau. Ka boleng bo holimo, ts'epahalo le bonolo ba ts'ebeliso, e ka u fa ts'ebetso e ntle ea khokahano le boleng bo botle ba puisano.