| Sehokelo sa monna sa n rf coaxial dummy load 50w | |
| Nomoro ea Mohlala | TEL-TLNM50W |
| Motlakase | |
| Impedance ea Tšobotsi | 50ohm |
| Sekhahla sa Maqhubu | DC-3GHz |
| VSWR | ≤1.20 |
| Bokhoni ba Matla | Li-watt tse 50 |
| Sehokelo sa RF | Sehokelo sa Banna sa N |
| Thepa le Plating | |
| Lebitso la Likarolo | Thepa |
| 'Mele oa sehokelo | Koporo |
| Sesebelisoa sa ho sireletsa | PTFE |
| Mokhanni oa Ka Hare | Boronse ea Phosphor |
| Matlo | Aluminium |
| Tikoloho | |
| Mocheso oa Ts'ebetso. | -45~ 85 ℃ |
| Mocheso oa polokelo. | -60~120℃ |
| Sekhahla se Sireletsang Boemo ba Leholimo | IP65 |
| Mongobo o Lekanyelitsoeng | 5%-95% |
| RoHs (2002/95/EC) | Ho latela molao oa ho se lefelloe |
| Boima (Nete) | 340g |
● Leqhubu le Leholo la Maqhubu DC-3GHz
● Phapang e Tlase ea ho Fetisa
● VSWR e tlase
● Ho nepahala ha ho se tebelloe ha lintho
● E sebelisoa haholo bakeng sa Litharollo tsa Ka Hare ho Moaho
Litšebeletso tsa Rona
1. Araba potso ea hau nakong ea lihora tse 24.
2. Mohlala oa tefo: T/T, L/C, Paypal le Western Union
3. Mefuta e mengata ea ho Romela: Ka Sefofane, Ka Leoatle, Express (DHL, Fedex, TNT UPS...)
4. Nako ea ho isa pele (ho tlisa): Ka tloaelo matsatsi a 14 kamora ho fumana odara
5. Kou ea ho kenya thepa: Shanghai
6. Nako ea Tiisetso: Nakong ea likhoeli tse 12 kamora ho romelloa.
7. Tataiso ea ts'ebetso (Taelo) ha e kopuoa.
8. Setšoantšo se ikhethileng, sampole le sephutheloana li ka etsoa.
Litlhaloso tsa Tekheniki:
| Sehlahisoa | Tlhaloso | Karolo ea Karolo. |
| Moroalo oa ho Fela | N Monna / N Mosadi, 2W | TEL-TL-NM/F2W |
| N Monna / N Mosadi, 5W | TEL-TL-NM/F5W | |
| N Monna / N Mosadi, 10W | TEL-TL-NM/F10W | |
| N Monna / N Mosadi, 25W | TEL-TL-NM/F25W | |
| N Monna / N Mosadi, 50W | TEL-TL-NM/F50W | |
| N Monna / N Mosadi, 100W | TEL-TL-NM/F100W | |
| DIN Monna / Mosadi, 10W | TEL-TL-DINM/F10W | |
| DIN Monna / Mosadi, 25W | TEL-TL-DINM/F25W | |
| DIN Monna / Mosadi, 50W | TEL-TL-DINM/F50W | |
| DIN Monna / Mosadi, 100W | TEL-TL-DINM/F100W |
LBH
Ho thoe'ng ka boleng ba lihlahisoa tsa hau?
Lihlahisoa tsohle tseo re li faneng li lekoa ka tieo ke lefapha la rona la QC pele li romelloa.
Na o ka fana ka disampole ho di leka pele o etsa odara e le nngwe ya semmuso?
Disampole bakeng sa morero wa teko di ka hlahiswa mahala ha feela o jara ditjeo tsa ho romela.
Hangata nako ea hau ea ho tlisa thepa e nka nako e kae?
Nako ea rona ea ho tlisa thepa hangata e ka hare ho matsatsi a 14 kamora hore re fumane odara ea hau.
Mekhoa ea hau ea ho Romela ke efe?
Ka Leoatle; Ka moea (kou ea Shanghai); kapa ka UPS, DHL, FeDex, TNT jj.
Na o ka romela sampole hore re e ntlafatse?
E, re ka khona. Mehlala e ka tlisoa matsatsing a 7 a khoebo.
Na re ka hatisa letshwao la rona kapa lebitso la khamphani dihlahisweng tsa hao kapa sephutheloanang?
E, o ka khona. Letšoao le lebitso la k'hamphani li ka hatisoa lihlahisoa tsa rona. U ka re romella litšoantšoka imeile ka mokhoa oa JPEG kapa TIFF.
Na MOQ e tsitsitse?
MOQ e tenyetseha 'me re amohela odara e nyane ka lekhetlo la pele e le odara ea teko.
| Litšobotsi tsa Motlakase | |
| Litšobotsi tsa Impedance | 50 Ohm |
| Sekhahla sa Maqhubu | DC~3 GHz |
| Mongobo o Sebetsang | 0-90% |
| Tekanyetso ea Matla | 50w |
| Sehokelo | N Monna |
| VSWR | 1.15 |
| Mocheso o fapaneng ℃ | -35~+65 |
Litaelo tsa ho kenya N kapa 7 / 16 kapa 4310 1 / 2″ cable e tenyetsehang haholo
Sebopeho sa sehokelo: (Setšoantšo sa 1)
A. nate e ka pele
B. nate ea mokokotlo
C. gasket

Litekanyo tsa ho hlobola li bontšitsoe setšoantšong (Setšoantšo sa 2), tlhokomelo e lokela ho lefshoa ha ho hlobola:
1. Karolo e ka hodimo ya mokhanni wa ka hare e lokela ho ba le di-chamfere.
2. Tlosa litšila tse kang sekala sa koporo le burr karolong e ka holimo ea thapo.

Ho kopanya karolo ea ho koala: Sebeletsa karolo ea ho koala ka har'a conductor e ka ntle ea thapo joalokaha ho bontšitsoe setšoantšong (Setšoantšo sa 3).

Ho kopanya nate ea mokokotlo (Setšoantšo sa 3).

Kopanya nate e ka pele le e ka morao ka ho e kurufetsa joalokaha ho bontšitsoe setšoantšong (Litšoantšo(5)
1. Pele o kurufetsa, tlotsa lera la mafura a tlotsang hodima o-ring.
2. Boloka nate e ka morao le thapo di sa sisinyehe, Korola mmele wa khetla e ka sehloohong mmeleng wa khetla e ka morao. Korola mmele wa khetla e ka sehloohong mmeleng wa khetla e ka morao o sebedisa sepanere sa tshepe. Ho kopanya ho fedile.
