Li-adapter tse entsoeng ke Telsto Development Co., Limited li na le mefuta e mengata ea litlhophiso tse fapaneng joalo ka ka har'a letoto kapa lipakeng tsa letoto, moralo o otlolohileng kapa o nang le sekhutlo le tse ling tse nang le likarolo tsa ho kenya phanele.
Li arotsoe ho latela lits'ebetso tsa tsona tse tloaelehileng tseo e 'ngoe le e 'ngoe ea tsona e hlokang litšobotsi tsa eona tse ikhethang. Ho na le lihlopha tse 'ne tse kholo tse khetholloang ka khoutu ea mebala lethathamong lena: maemo a tloaelehileng, ho nepahala, ho feto-fetoha ha maemo a tlase (PIM) le li-adapter tse potlakileng.
Adaptara ea Telsto RF e na le mefuta e mengata ea maqhubu a sebetsang ea DC-3 GHz, e fana ka ts'ebetso e ntle ea VSWR le modulation ea Low Passive Inter {Low PIM3 ≤-155dBc(2×20W)} . Sena se etsa hore e lokele ho sebelisoa liteisheneng tsa motheo tsa selefounu, litsamaisong tsa antenna tse ajoang (DAS) le lits'ebetsong tse nyane tsa selefounu.
| Sehlahisoa | Tlhaloso | Karolo ea Karolo. |
| Adaptara ea RF | Adaptara ea Basali ho ea ho ea ho ea 4.3-10 | TEL-4310F.DINF-AT |
| Adaptara ea banna ea 4.3-10 ea basali ho ea ho ea banna | TEL-4310F.DINM-AT | |
| Adaptara ea banna ea 4.3-10 ho isa ho N | TEL-4310F.NM-AT | |
| Adaptara ea 4.3-10 ea Banna ho ea ho Din ea Basali | TEL-4310M.DINF-AT | |
| Adaptara ea Male ho ea ho Din ea Male ea 4.3-10 | TEL-4310M.DINM-AT | |
| Adaptara ea 4.3-10 ea Banna ho ea ho N ea Basali | TEL-4310M.NF-AT | |
| Adaptara ea Angle e Nepahetseng ea Din ea Motšehali ho ea ho Din ea Male | TEL-DINF.DINMA-AT | |
| Adaptara ea N ea Motšehali ho ea ho Din ea Male | TEL-NF.DINM-AT | |
| Adaptara ea N ho ea ho N ea Basali | TEL-NF.NF-AT | |
| Adaptara ea N ea Male ho ea ho Din ea Basali | TEL-NM.DINF-AT | |
| Adaptara ea N ea Male ho ea ho Din ea Male | TEL-NM.DINM-AT | |
| Adaptara ea N ea Banna ho ea ho N ea Basali | TEL-NM.NF-AT | |
| Adaptara ea Angle e Nepahetseng ea N Male ho ea ho N Male | TEL-NM.NMA.AT | |
| Adaptara ea N ho ea ho N ea Male | TEL-NM.NM-AT | |
| Adaptara ea Angle e Nepahetseng ea 4.3-10 ea Basali ho isa ho 4.3-10 ea Banna | TEL-4310F.4310MA-AT | |
| Adaptara ea RF ea DIN ea Motšehali ho ea ho Din ea Male ea Angle e Letona | TEL-DINF.DINMA-AT | |
| Adaptara ea RF ea N ea Basali ba N ho ea ho ba Basali ba N | TEL-NFA.NF-AT | |
| Adaptara ea Basali ea N ho isa ho 4.3-10 | TEL-NM.4310F-AT | |
| Adaptara ea Angle e Nepahetseng ea N ho ea ho N ea Basali | TEL-NM.NFA-AT |

Mohlala:TEL-4310M.DINM-AT
Tlhaloso
Adaptara ea Male ho ea ho Din ea Male ea 4.3-10
| Lisebelisoa le ho betla | |
| Ho ikopanya le setsi | Sekoahelo sa koporo / silevera |
| Sesebelisoa sa ho sireletsa | PTFE |
| Mokhanni oa 'Mele le oa Kantle | Koporo / motsoako o kopantsoeng o manehiloeng ka motsoako o tharo |
| Gasket | Rabara ea Silicone |
| Litšobotsi tsa Motlakase | |
| Litšobotsi tsa Impedance | 50 Ohm |
| Sekhahla sa Maqhubu | DC~3 GHz |
| Khanyetso ea ho kenya mocheso | ≥5000MΩ |
| Matla a Dielectric | ≥2500 V rms |
| Khanyetso ea ho ikopanya le setsi | ≤3.0 mΩ |
| Khanyetso ea ho kopana le kantle | ≤2.0 mΩ |
| Tahlehelo ea ho Kena | ≤0.3dB@3GHz |
| VSWR | ≤1.1@-3.0GHz |
| Mefuta ea mocheso | -40~85℃ |
| PIM dBc(2×20W) | ≤-160 dBc(2×20W) |
| Ha e kenele metsi | IP67 |
Litaelo tsa ho kenya N kapa 7 / 16 kapa 4310 1 / 2″ cable e tenyetsehang haholo
Sebopeho sa sehokelo: (Setšoantšo sa 1)
A. nate e ka pele
B. nate ea mokokotlo
C. gasket

Litekanyo tsa ho hlobola li bontšitsoe setšoantšong (Setšoantšo sa 2), tlhokomelo e lokela ho lefshoa ha ho hlobola:
1. Karolo e ka hodimo ya mokhanni wa ka hare e lokela ho ba le di-chamfere.
2. Tlosa litšila tse kang sekala sa koporo le burr karolong e ka holimo ea thapo.

Ho kopanya karolo ea ho koala: Sebeletsa karolo ea ho koala ka har'a conductor e ka ntle ea thapo joalokaha ho bontšitsoe setšoantšong (Setšoantšo sa 3).

Ho kopanya nate ea mokokotlo (Setšoantšo sa 3).

Kopanya nate e ka pele le e ka morao ka ho e kurufetsa joalokaha ho bontšitsoe setšoantšong (Litšoantšo(5)
1. Pele o kurufetsa, tlotsa lera la mafura a tlotsang hodima o-ring.
2. Boloka nate e ka morao le thapo di sa sisinyehe, Korola mmele wa khetla e ka sehloohong mmeleng wa khetla e ka morao. Korola mmele wa khetla e ka sehloohong mmeleng wa khetla e ka morao o sebedisa sepanere sa tshepe. Ho kopanya ho fedile.
