Tšobotsi: Ponahalo e ntle E loketse ho kenngoa siling ka mokhoa o tloaelehileng Leqhubu le pharaletseng la maqhubu, leqhubu le tlase le emeng, bokhoni bo matla ba ho thibela tšitiso.
| Ntho | Litlhaloso |
| Sekhahla sa Maqhubu | 698~960MHz/1710~2700MHz |
| Phaello | 3±1dBi/4±1dBi |
| VSWR | ≤2.0/ ≤1.5 |
| Impedance ea ho kenya | 50Ω |
| Polarization | Ho otloloha |
| Bophara ba mahlasedi a otlolohileng | 360° |
| Bophara ba mahlasedi a otlolohileng | 85±15°/55±15° |
| Matla a Maholo | 50W |
| Mofuta oa sehokelo | N-Mosadi |
| Bophara | Ø164x94mm |
| 'Mala | Bosweu |
| Thempereichara | Ts'ebetso: -40℃ ~ + 60℃ |
| Mefuta ea Mongobo e Lekaneng | 5%~95% |
| Mokhoa oa ho Hloma | E tsitsitse ka dikurufu |
Litaelo tsa ho kenya N kapa 7 / 16 kapa 4310 1 / 2″ cable e tenyetsehang haholo
Sebopeho sa sehokelo: (Setšoantšo sa 1)
A. nate e ka pele
B. nate ea mokokotlo
C. gasket

Litekanyo tsa ho hlobola li bontšitsoe setšoantšong (Setšoantšo sa 2), tlhokomelo e lokela ho lefshoa ha ho hlobola:
1. Karolo e ka hodimo ya mokhanni wa ka hare e lokela ho ba le di-chamfere.
2. Tlosa litšila tse kang sekala sa koporo le burr karolong e ka holimo ea thapo.

Ho kopanya karolo ea ho koala: Sebeletsa karolo ea ho koala ka har'a conductor e ka ntle ea thapo joalokaha ho bontšitsoe setšoantšong (Setšoantšo sa 3).

Ho kopanya nate ea mokokotlo (Setšoantšo sa 3).

Kopanya nate e ka pele le e ka morao ka ho e kurufetsa joalokaha ho bontšitsoe setšoantšong (Litšoantšo(5)
1. Pele o kurufetsa, tlotsa lera la mafura a tlotsang hodima o-ring.
2. Boloka nate e ka morao le thapo di sa sisinyehe, Korola mmele wa khetla e ka sehloohong mmeleng wa khetla e ka morao. Korola mmele wa khetla e ka sehloohong mmeleng wa khetla e ka morao o sebedisa sepanere sa tshepe. Ho kopanya ho fedile.
