Tšobotsi: Ponahalo e ntle E loketse ho kenngoa siling e tloaelehileng Leqhubu le pharaletseng la maqhubu, leqhubu le tlase le emeng, bokhoni bo matla ba ho thibela tšitiso
Tšebeliso: Sekhahla sa kahare se shebaneng le tsohle, GSM/CDMA/ PCS/ 3G/ 4G/ LTE/ WLAN
| Litlhaloso tsa Mekaniki | |
| Litekanyo | 204X115mm |
| Boima ba 'mele | 0.5Kg |
| Lisebelisoa tsa Radiator | Koporo e koahetsoeng ka silevera |
| Lisebelisoa tsa Radome | ABS |
| 'Mala oa Radome | Letšoeu la Ivory |
| Mongobo o sebetsang | < 95% |
| Mocheso o sebetsang | -40~55 ℃ |
| Litlhaloso tsa Motlakase | |
| Sekhahla sa Maqhubu | 806-960MHz 1710~2500MHz 2500-2700MHz |
| Phaello | 2dBi±0.5 4dBi±1 4dBi ±1 |
| VSWR | ≤1.4 |
| Polarization | Ho otloloha |
| Bolelele ba paterone, dB | ±1 ±1 ±1.5 |
| Bophara ba mahlasedi a otlolohileng | 85 55 50 |
| IMD3, dBc @+ 33dBm | ≤-140 |
| Impedance ea ho kenya | 50Ω |
| Matla a ho Kena a Maholo | 50W |
| Sehokelo | N Mosadi |
Litaelo tsa ho kenya N kapa 7 / 16 kapa 4310 1 / 2″ cable e tenyetsehang haholo
Sebopeho sa sehokelo: (Setšoantšo sa 1)
A. nate e ka pele
B. nate ea mokokotlo
C. gasket

Litekanyo tsa ho hlobola li bontšitsoe setšoantšong (Setšoantšo sa 2), tlhokomelo e lokela ho lefshoa ha ho hlobola:
1. Karolo e ka hodimo ya mokhanni wa ka hare e lokela ho ba le di-chamfere.
2. Tlosa litšila tse kang sekala sa koporo le burr karolong e ka holimo ea thapo.

Ho kopanya karolo ea ho koala: Sebeletsa karolo ea ho koala ka har'a conductor e ka ntle ea thapo joalokaha ho bontšitsoe setšoantšong (Setšoantšo sa 3).

Ho kopanya nate ea mokokotlo (Setšoantšo sa 3).

Kopanya nate e ka pele le e ka morao ka ho e kurufetsa joalokaha ho bontšitsoe setšoantšong (Litšoantšo(5)
1. Pele o kurufetsa, tlotsa lera la mafura a tlotsang hodima o-ring.
2. Boloka nate e ka morao le thapo di sa sisinyehe, Korola mmele wa khetla e ka sehloohong mmeleng wa khetla e ka morao. Korola mmele wa khetla e ka sehloohong mmeleng wa khetla e ka morao o sebedisa sepanere sa tshepe. Ho kopanya ho fedile.
