Likaroloana
◆ Leqhubu le Sephara la Maqhubu 698-4000MHz
◆ Tšireletso ea 2G/3G/4G/LTE/5G
◆ Phapang e tlase ea ho feto-fetoha ha maemo
◆ Tahlehelo e tlase ea VSWR le ho Kena
◆ Ho itšehla thajana haholo, ka tlung le kantle, IP65
◆ E sebelisoa haholo bakeng sa Litharollo tsa Ka Hare ho Moaho
◆ Tataiso e Phahameng / Ho itšehla thajana
◆ Tekanyetso ea Matla 300W ka ho kenya, Tšepo e Phahameng
◆ Tahlehelo e Tlase ea ho Kena, VSWR e Tlase, PIM e Tlase(IM3)
| Litšobotsi tsa Motlakase | |
| Litšobotsi tsa Impedance | 50 Ohm |
| Sekhahla sa Maqhubu | 698-2700 MHz |
| Bokhoni ba Matla a Maholo | 300w |
| Ho behwa ka thoko | ≥27 dB |
| Tahlehelo | ≤3.5 dB |
| VSWR | ≤1.25 |
| Riggle ea kahare ho sehlopha | ≤0.5 |
| IMD3, dBc@+43DbMX2 | ≤-150 |
| Mofuta oa Sehokelo | N-Mosadi |
| Palo ea Lihokelo | 4 |
| Mocheso o sebetsang | -30-+55℃ |
| Likopo | Ka tlung |
Litaelo tsa ho kenya N kapa 7 / 16 kapa 4310 1 / 2″ cable e tenyetsehang haholo
Sebopeho sa sehokelo: (Setšoantšo sa 1)
A. nate e ka pele
B. nate ea mokokotlo
C. gasket

Litekanyo tsa ho hlobola li bontšitsoe setšoantšong (Setšoantšo sa 2), tlhokomelo e lokela ho lefshoa ha ho hlobola:
1. Karolo e ka hodimo ya mokhanni wa ka hare e lokela ho ba le di-chamfere.
2. Tlosa litšila tse kang sekala sa koporo le burr karolong e ka holimo ea thapo.

Ho kopanya karolo ea ho koala: Sebeletsa karolo ea ho koala ka har'a conductor e ka ntle ea thapo joalokaha ho bontšitsoe setšoantšong (Setšoantšo sa 3).

Ho kopanya nate ea mokokotlo (Setšoantšo sa 3).

Kopanya nate e ka pele le e ka morao ka ho e kurufetsa joalokaha ho bontšitsoe setšoantšong (Litšoantšo(5)
1. Pele o kurufetsa, tlotsa lera la mafura a tlotsang hodima o-ring.
2. Boloka nate e ka morao le thapo di sa sisinyehe, Korola mmele wa khetla e ka sehloohong mmeleng wa khetla e ka morao. Korola mmele wa khetla e ka sehloohong mmeleng wa khetla e ka morao o sebedisa sepanere sa tshepe. Ho kopanya ho fedile.
