Adaptara ea sehokelo sa coaxial e sebelisoa pakeng tsa lisebelisoa le lisebelisoa, lisebelisoa le mokhoa oa ho tsamaisana, likarolo le likarolo ho fihlela ts'ebetso ea mechini ea likarolo tse fapaneng tsa phetiso ea matšoao a motlakase, 'me e ka sebelisoa bakeng sa lipatlisiso tsa saense, khohlano ea motlakase, sefofane, tekanyo e nepahetseng le masimo a mang a microwave.
Re ka fana ka lipatlisiso le nts'etsopele, moralo, 'mapa oa tšimo, tsela le ntlafatso ea sebopeho ho fana ka mefuta eohle ea litharollo le lits'ebeletso ho latela litlhoko tse khethehileng tsa bareki.
1. Tshebetso e ntle ea tšireletso
2. VSWR e tlase; Ho fokotseha ho tlase ha khanya
3. PIM e tlase
4. Tšepo e Phahameng
5. Theko ea moruo

Mohlala:TEL-4310M.12S-RFC
Tlhaloso
Sehokelo sa banna sa 4.3-10 bakeng sa thapo ya RF e tenyetsehang ya 1/2″
| Lisebelisoa le ho betla | |
| Ho ikopanya le setsi | Sekoahelo sa koporo / silevera |
| Sesebelisoa sa ho sireletsa | PTFE |
| Mokhanni oa 'Mele le oa Kantle | Koporo / motsoako o kopantsoeng o manehiloeng ka motsoako o tharo |
| Gasket | Rabara ea Silicone |
| Litšobotsi tsa Motlakase | |
| Litšobotsi tsa Impedance | 50 Ohm |
| Sekhahla sa Maqhubu | DC~3 GHz |
| Khanyetso ea ho kenya mocheso | ≥5000MΩ |
| Matla a Dielectric | ≥2500 V rms |
| Khanyetso ea ho ikopanya le setsi | ≤1.0 mΩ |
| Khanyetso ea ho kopana le kantle | ≤0.25 mΩ |
| Tahlehelo ea ho Kena | ≤0.12dB@3GHz |
| VSWR | ≤1.1@3.0GHz |
| Mefuta ea mocheso | -40~85℃ |
| PIM dBc(2×20W) | ≤-160 dBc(2×20W) |
| Ha e kenele metsi | IP67 |
Shanghai Qikun Communication Technology Co., Ltd. e na le bokgoni bo felletseng ba botekgeniki le boiphihlelo ba indasteri, e tloaelane le tikoloho ea 'maraka le litlhoko tsa bareki, 'me e ka sebetsana ka katleho le liphephetso tse fapaneng tsa botekgeniki le tsa 'maraka. Ka nako e ts'oanang, re thehile likamano tsa tšebelisano-'moho tsa nako e telele le bahlahisi ba bangata ba tsebahalang lapeng le kantle ho naha ho netefatsa ts'epo le tsoelo-pele ea litharollo tsa botekgeniki.
Mefuta ea litšebeletso tsa rona e pharaletse, e akaretsa likarolo tsohle tsa lefapha la puisano, ho kenyeletsoa boenjiniere ba puisano, setsi sa data, lits'ebeletso tsa inthanete, jj., 'me e ka fa bareki masimong a fapaneng lits'ebeletso tse felletseng tsa tekheniki. Kamehla re latela molao-motheo oa bareki pele, re theha boleng bo boholo bakeng sa bareki, re hola hammoho le bareki le ho theha bohlale.
Litaelo tsa ho kenya N kapa 7 / 16 kapa 4310 1 / 2″ cable e tenyetsehang haholo
Sebopeho sa sehokelo: (Setšoantšo sa 1)
A. nate e ka pele
B. nate ea mokokotlo
C. gasket

Litekanyo tsa ho hlobola li bontšitsoe setšoantšong (Setšoantšo sa 2), tlhokomelo e lokela ho lefshoa ha ho hlobola:
1. Karolo e ka hodimo ya mokhanni wa ka hare e lokela ho ba le di-chamfere.
2. Tlosa litšila tse kang sekala sa koporo le burr karolong e ka holimo ea thapo.

Ho kopanya karolo ea ho koala: Sebeletsa karolo ea ho koala ka har'a conductor e ka ntle ea thapo joalokaha ho bontšitsoe setšoantšong (Setšoantšo sa 3).

Ho kopanya nate ea mokokotlo (Setšoantšo sa 3).

Kopanya nate e ka pele le e ka morao ka ho e kurufetsa joalokaha ho bontšitsoe setšoantšong (Litšoantšo(5)
1. Pele o kurufetsa, tlotsa lera la mafura a tlotsang hodima o-ring.
2. Boloka nate e ka morao le thapo di sa sisinyehe, Korola mmele wa khetla e ka sehloohong mmeleng wa khetla e ka morao. Korola mmele wa khetla e ka sehloohong mmeleng wa khetla e ka morao o sebedisa sepanere sa tshepe. Ho kopanya ho fedile.
