1. Litšobotsi tsena li tloaelehile empa li kanna tsa se sebetse ho lihokelo tsohle.
2. OEM le ODM lia fumaneha.
| Sehokelo sa 4.3-10 sa monna/mosadi bakeng sa thapo e tenyetsehang ya RF ya 1/2" | TEL-4310M/F.12-RFC |
| Sehokelo sa 4.3-10 sa monna/mosadi bakeng sa thapo ya RF ya 1/2" e tenyetsehang haholo | TEL-4310M/F.12S-RFC |
| Sehokelo sa Angle e ka ho Le letona sa 4.3-10 sa Monna/Mosadi bakeng sa thapo e tenyetsehang ya RF ya 1/2" | TEL-4310M/FA.12-RFC |
| Sehokelo sa Angle e ka ho Letona sa 4.3-10 sa Monna/Mosadi bakeng sa thapo e tenyetsehang haholo ea RF ea 1/2" | TEL-4310M/FA.12S-RFC |
| Sehokelo sa 4.3-10 sa monna/mosadi bakeng sa thapo ya RF ya 3/8" e tenyetsehang haholo | TEL-4310M/F.38S-RFC |
| 4.1-9.5 Mini DIN Sehokelo sa monna bakeng sa thapo ea 3/8" superflex | TEL-4195-3/8S-RFC |
| Sehokelo sa 4.3-10 sa monna/mosadi bakeng sa thapo e tenyetsehang ya RF ya 7/8" | TEL-4310M/F.78-RFC |
| Sehokelo sa banna sa 4.3-10 bakeng sa Cable e feto-fetohang ea 1/4" | TEL-4310M.14S-RFC |
| Sehokelo sa banna sa 4.3-10 bakeng sa thapo ea LMR400 | TEL-4310M.LMR400-RFC |

Mohlala:TEL-4310MA.12S-RFC
Tlhaloso
Sehokelo sa Angle e ka ho Le letona sa banna sa 4.3-10 bakeng sa thapo e tenyetsehang ea 1/2″
| Lisebelisoa le ho betla | |
| Ho ikopanya le setsi | Sekoahelo sa koporo / silevera |
| Sesebelisoa sa ho sireletsa | PTFE |
| Mokhanni oa 'Mele le oa Kantle | Koporo / motsoako o kopantsoeng o manehiloeng ka motsoako o tharo |
| Gasket | Rabara ea Silicone |
| Litšobotsi tsa Motlakase | |
| Litšobotsi tsa Impedance | 50 Ohm |
| Sekhahla sa Maqhubu | DC~6 GHz |
| Khanyetso ea ho kenya mocheso | ≥5000MΩ |
| Matla a Dielectric | ≥2500 V rms |
| Khanyetso ea ho ikopanya le setsi | ≤1.0mΩ |
| Khanyetso ea ho kopana le kantle | ≤1.0 mΩ |
| Tahlehelo ea ho Kena | ≤0.15dB |
| VSWR | ≤1.15@3.0GHz |
| Mefuta ea mocheso | -40~85℃ |
| Ha e kenele metsi | IP67 |
Litaelo tsa ho kenya N kapa 7 / 16 kapa 4310 1 / 2″ cable e tenyetsehang haholo
Sebopeho sa sehokelo: (Setšoantšo sa 1)
A. nate e ka pele
B. nate ea mokokotlo
C. gasket

Litekanyo tsa ho hlobola li bontšitsoe setšoantšong (Setšoantšo sa 2), tlhokomelo e lokela ho lefshoa ha ho hlobola:
1. Karolo e ka hodimo ya mokhanni wa ka hare e lokela ho ba le di-chamfere.
2. Tlosa litšila tse kang sekala sa koporo le burr karolong e ka holimo ea thapo.

Ho kopanya karolo ea ho koala: Sebeletsa karolo ea ho koala ka har'a conductor e ka ntle ea thapo joalokaha ho bontšitsoe setšoantšong (Setšoantšo sa 3).

Ho kopanya nate ea mokokotlo (Setšoantšo sa 3).

Kopanya nate e ka pele le e ka morao ka ho e kurufetsa joalokaha ho bontšitsoe setšoantšong (Litšoantšo(5)
1. Pele o kurufetsa, tlotsa lera la mafura a tlotsang hodima o-ring.
2. Boloka nate e ka morao le thapo di sa sisinyehe, Korola mmele wa khetla e ka sehloohong mmeleng wa khetla e ka morao. Korola mmele wa khetla e ka sehloohong mmeleng wa khetla e ka morao o sebedisa sepanere sa tshepe. Ho kopanya ho fedile.
