Lihokelo tsa coaxial tsa 7-16(DIN) - lihokelo tsa coaxial tsa boleng bo holimo tse nang le ho fokotseha ho tlase le ho feto-fetoha ha maemo. Phetiso ea matla a mahareng ho isa ho a holimo ka li-transmitter tsa seea-le-moea le phetiso e tlase ea PIM ea matšoao a amoheloang joalo ka liteisheneng tsa motheo tsa mohala oa thekeng ke lits'ebetso tse tloaelehileng ka lebaka la botsitso ba tsona bo phahameng ba mechini le ho hanyetsa boemo ba leholimo ka ho fetisisa.
1. Mechini ea CNC, lisebelisoa tsa liteko tse tsoetseng pele.
2. Lihlahisoa tsohle li loketse ROHS.
3. Setifikeiti sa ISO9001.

Mohlala:TEL-DINM.78-RFC
Tlhaloso
Sehokelo sa DIN 7/16 sa banna bakeng sa thapo e tenyetsehang ea 7/8″
| Lisebelisoa le ho betla | |
| Ho ikopanya le setsi | Sekoahelo sa koporo / silevera |
| Sesebelisoa sa ho sireletsa | PTFE |
| Mokhanni oa 'Mele le oa Kantle | Koporo / motsoako o kopantsoeng o manehiloeng ka motsoako o tharo |
| Gasket | Rabara ea Silicone |
| Litšobotsi tsa Motlakase | |
| Litšobotsi tsa Impedance | 50 Ohm |
| Sekhahla sa Maqhubu | DC~3 GHz |
| Khanyetso ea ho kenya mocheso | ≥5000MΩ |
| Matla a Dielectric | 4000 V rms |
| Khanyetso ea ho ikopanya le setsi | ≤0.4mΩ |
| Khanyetso ea ho kopana le kantle | ≤1.0 mΩ |
| Tahlehelo ea ho Kena | ≤0.05dB@3GHz |
| VSWR | ≤1.06@-3.0GHz |
| Mefuta ea mocheso | -40~85℃ |
| PIM dBc(2×20W) | ≤-160 dBc(2×20W) |
| Ha e kenele metsi | IP67 |
Litaelo tsa ho kenya N kapa 7 / 16 kapa 4310 1 / 2″ cable e tenyetsehang haholo
Sebopeho sa sehokelo: (Setšoantšo sa 1)
A. nate e ka pele
B. nate ea mokokotlo
C. gasket

Litekanyo tsa ho hlobola li bontšitsoe setšoantšong (Setšoantšo sa 2), tlhokomelo e lokela ho lefshoa ha ho hlobola:
1. Karolo e ka hodimo ya mokhanni wa ka hare e lokela ho ba le di-chamfere.
2. Tlosa litšila tse kang sekala sa koporo le burr karolong e ka holimo ea thapo.

Ho kopanya karolo ea ho koala: Sebeletsa karolo ea ho koala ka har'a conductor e ka ntle ea thapo joalokaha ho bontšitsoe setšoantšong (Setšoantšo sa 3).

Ho kopanya nate ea mokokotlo (Setšoantšo sa 3).

Kopanya nate e ka pele le e ka morao ka ho e kurufetsa joalokaha ho bontšitsoe setšoantšong (Litšoantšo(5)
1. Pele o kurufetsa, tlotsa lera la mafura a tlotsang hodima o-ring.
2. Boloka nate e ka morao le thapo di sa sisinyehe, Korola mmele wa khetla e ka sehloohong mmeleng wa khetla e ka morao. Korola mmele wa khetla e ka sehloohong mmeleng wa khetla e ka morao o sebedisa sepanere sa tshepe. Ho kopanya ho fedile.

Setso sa rona sa kgwebo se itshetlehile hodima boleng ba mantlha ba ho sebeletsa bareki, ho ikemisetsa ho tswela pele ho etsa boqapi le ho nka boikarabelo bakeng sa bareki, basebetsi, beng ba diabo, setjhaba le rona.
Re lumela ka tieo hore ho sebeletsa bareki ke mosebetsi oa bohlokoa ka ho fetisisa oa k'hamphani ea rona. Kamehla re loanela ho fa bareki lihlahisoa le lits'ebeletso tse ntle ka ho fetisisa, 'me re ela hloko maikutlo a bareki, e le hore re ka ntlafatsa le ho ntlafatsa mosebetsi oa rona ka ho tsoelang pele. Kamehla re khomarela molao-motheo oa "moreki pele" 'me re ikemiselitse ho etsa hore bareki ba be le boleng.
Ka nako e ts'oanang, re boetse re ananela boikarabello ba rona re le khoebo. Ha rea lokela ho fa bareki lihlahisoa le lits'ebeletso tsa boleng bo holimo feela, empa hape re lokela ho ela hloko boiketlo ba basebetsi, hammoho le lithahasello tsa beng ba likarolo le sechaba. Re lumela hore ke ka ho ela hloko likarolo tsena feela re ka bolokang nts'etsopele ea nako e telele le e tsitsitseng.
Boiqapelo ke senotlolo sa ntshetsopele e tswelang pele ya khamphani ya rona. Kamehla re ela hloko diphetoho mmarakeng le ditlhoko tsa bareki, mme re tswela pele ho qapa dihlahiswa le mahlale, mehlala ya kgwebo le ditshebeletso. Re kgothaletsa basebetsi ho hlahisa mehopolo le ditshisinyo tse ntjha, mme re ba fa tshehetso le mehlodi e le hore ba ka sebedisa mehopolo ena tshebetsong.
Letšoeng la rona, tšebeletso, boikarabello le boqapi ke litekanyetso tsa mantlha tseo re li phehellang kamehla. Re tšepa ho fa bareki lihlahisoa le lits'ebeletso tse ntle ka ho fetisisa, le ho hlahisa boleng bakeng sa basebetsi, beng ba likarolo le sechaba. Re tla tsoela pele ho ntlafatsa mekhoa e mecha ho ikamahanya le 'maraka o fetohang le litlhoko tsa bareki, le ho nka boikarabello ba rona bakeng sa motho e mong le e mong.