Li-couple tse tataisang tsa sehlopha se seholo sa Telsto li fana ka khokahano e bataletseng ea tsela e le 'ngoe ea lets'oao ho ea ho e 'ngoe ka lehlakoreng le leng feela (tse tsejoang e le directive). Hangata li na le khokahano ea mohala o thusang ka motlakase ho mohala o moholo. Ntlheng e 'ngoe ea mohala o thusang e kentsoe ka ho sa feleng ka qetello e tsamaellanang. Directive (phapang pakeng tsa khokahano ka lehlakoreng le leng ha e bapisoa le e 'ngoe) ke hoo e ka bang 20 dB bakeng sa li-couple, Li-couple tse tataisang li sebelisoa neng kapa neng ha karolo ea lets'oao e hloka ho aroloa kapa matšoao a mabeli a hloka ho kopanngoa. Telsto e fana ka li-couple tse moqotetsane tsa lets'oao le se nang mohala tse tsamaisanang le khokahano e tlohang ho 3 dB ho isa ho 50 dB kapa ho feta.
| Litšobotsi tsa Motlakase | |
| Litšobotsi tsa Impedance | 50 Ohm |
| Sekhahla sa Maqhubu | 698-2700 MHz |
| Bokhoni ba Matla a Maholo | 300w |
| Ho behwa ka thoko | ≥26 dB |
| Tahlehelo ea ho Kena | ≤1.7 dB |
| VSWR | ≤1.25 |
| Mofuta oa Sehokelo | N-Mosadi |
| Palo ea Lihokelo | 3 |
| Mocheso o sebetsang | -30-+55℃ |
| Likopo | IP65 |
| Tekanyo ea ho kopanya, dB | 6 |
| Ho kopanya, dB | 6.0±1.0 |
| Boima ba 'Nete, Kg | 0.36 |
| Mongobo | 0 ho isa ho 95% |
| IMD3, dBc@+43DbMX2 | ≤-150 |
Litaelo tsa ho kenya N kapa 7 / 16 kapa 4310 1 / 2″ cable e tenyetsehang haholo
Sebopeho sa sehokelo: (Setšoantšo sa 1)
A. nate e ka pele
B. nate ea mokokotlo
C. gasket

Litekanyo tsa ho hlobola li bontšitsoe setšoantšong (Setšoantšo sa 2), tlhokomelo e lokela ho lefshoa ha ho hlobola:
1. Karolo e ka hodimo ya mokhanni wa ka hare e lokela ho ba le di-chamfere.
2. Tlosa litšila tse kang sekala sa koporo le burr karolong e ka holimo ea thapo.

Ho kopanya karolo ea ho koala: Sebeletsa karolo ea ho koala ka har'a conductor e ka ntle ea thapo joalokaha ho bontšitsoe setšoantšong (Setšoantšo sa 3).

Ho kopanya nate ea mokokotlo (Setšoantšo sa 3).

Kopanya nate e ka pele le e ka morao ka ho e kurufetsa joalokaha ho bontšitsoe setšoantšong (Litšoantšo(5)
1. Pele o kurufetsa, tlotsa lera la mafura a tlotsang hodima o-ring.
2. Boloka nate e ka morao le thapo di sa sisinyehe, Korola mmele wa khetla e ka sehloohong mmeleng wa khetla e ka morao. Korola mmele wa khetla e ka sehloohong mmeleng wa khetla e ka morao o sebedisa sepanere sa tshepe. Ho kopanya ho fedile.
