Sehokelo sa 7/16 Din se etselitsoe ka ho khetheha liteishene tsa motheo tsa kantle lits'ebetsong tsa puisano ea mehala ea thekeng (GSM, CDMA, 3G, 4G), se na le matla a phahameng, tahlehelo e tlase, motlakase o phahameng oa ts'ebetso, ts'ebetso e phethahetseng ea ho se kenelle metsi 'me se sebetsa libakeng tse fapaneng. Ho bonolo ho se kenya 'me se fana ka khokahano e tšepahalang.
Lihokelo tsa coaxial tsa 7-16(DIN) - lihokelo tsa coaxial tsa boleng bo holimo tse nang le ho fokotseha ho tlase le ho feto-fetoha ha maemo. Phetiso ea matla a mahareng ho isa ho a holimo ka li-transmitter tsa seea-le-moea le phetiso e tlase ea PIM ea matšoao a amoheloang joalo ka liteisheneng tsa motheo tsa mohala oa thekeng ke lits'ebetso tse tloaelehileng ka lebaka la botsitso ba tsona bo phahameng ba mechini le ho hanyetsa boemo ba leholimo ka ho fetisisa.
● IMD e tlase le VSWR e tlase e fana ka ts'ebetso e ntlafetseng ea sistimi.
● Moralo o iketsang o etsa bonnete ba hore ho kenngoa ha oona ho bonolo ka sesebelisoa se tloaelehileng sa letsoho.
● Gasket e kopantsoeng esale pele e sireletsa lerōleng (P67) le metsing (IP67).
● Dikotwana tse phuthetsweng ka boronse ya phosphorus / Ag le mebele e phuthetsweng ka boronse ya Brass / Tri-Alloy di fana ka kganyetso e phahameng ya motlakase le kganyetso ya ho bola.
● Meralo ea Motheo e se nang mohala
● Liteishene tsa Motheo
● Tšireletso ea Lehalima
● Puisano ea Sathelaete
● Mekhoa ea Antena
Hobaneng u re khetha:
1. Sehlopha sa litsebi sa R&D
Tšehetso ea teko ea ts'ebeliso e netefatsa hore ha u sa tšoenyeha ka lisebelisoa tse ngata tsa teko.
2. Tšebelisano-'moho papatsong ea lihlahisoa
Lihlahisoa li rekisetsoa linaha tse ngata lefatšeng ka bophara.
3. Taolo e tiileng ea boleng
4. Nako e tsitsitseng ea ho fana ka thepa le taolo e utloahalang ea nako ea ho fana ka odara.
Re sehlopha sa litsebi, litho tsa rona li na le boiphihlelo ba lilemo tse ngata khoebong ea machaba. Re sehlopha se secha, se tletseng pululelo le boqapi. Re sehlopha se inehetseng. Re sebelisa lihlahisoa tse tšoanelehang ho khotsofatsa bareki le ho hapa tšepo ea bona. Re sehlopha se nang le litoro. Toro ea rona e tloaelehileng ke ho fa bareki lihlahisoa tse tšepahalang ka ho fetisisa le ho ntlafatsa hammoho. Re tšepe, bohle ba hlōle.

Mohlala:TEL-DINF.78LK-RFC
Tlhaloso
Sehokelo sa DIN 7/16 sa basali bakeng sa thapo e dutlang ya 7/8″
| Lisebelisoa le ho betla | |
| Ho ikopanya le setsi | Sekoahelo sa Silevera sa Koporo |
| Sesebelisoa sa ho sireletsa | TPX |
| Mokhanni oa 'Mele le oa Kantle | Koporo / Tšepe e meraro e koahetsoeng |
| Gasket | Rabara ea Silicone |
| Litšobotsi tsa Motlakase | |
| Litšobotsi tsa Impedance | 50 Ohm |
| Sekhahla sa Maqhubu | DC~2.7 GHz |
| Khanyetso ea ho kenya mocheso | ≥5000MΩ |
| Matla a Dielectric | 4000 V rms |
| Motlakase o sebetsang | Li-rms tse 2700 tsa V |
| Khanyetso ea ho ikopanya le setsi | ≤0.4mΩ |
| Khanyetso ea ho kopana le kantle | ≤0.2 mΩ |
| Tahlehelo ea ho Kena | @DC~2.7GHz ≤0.10dB |
| VSWR | @0.8~1.0GHz ≤1.15;@1.7~2.7GHz ≤1.20 |
| Mefuta ea mocheso | -40~+85℃ |
| Thepa ea mechini le tikoloho ea ts'ebeliso | |
| Ho tšoarella | makhetlo a ≥500 |
| Teko ea ho tšoha ka mechini | MIL-STD-202, Mokhoa oa 213, Boemo ba Teko G |
| Teko ea ho thothomela | MIL-STD-202, Meth. 204, Cond. B |
| E lumellana le EU RoHS | maemo a tloaelehileng |
Litaelo tsa ho kenya N kapa 7 / 16 kapa 4310 1 / 2″ cable e tenyetsehang haholo
Sebopeho sa sehokelo: (Setšoantšo sa 1)
A. nate e ka pele
B. nate ea mokokotlo
C. gasket

Litekanyo tsa ho hlobola li bontšitsoe setšoantšong (Setšoantšo sa 2), tlhokomelo e lokela ho lefshoa ha ho hlobola:
1. Karolo e ka hodimo ya mokhanni wa ka hare e lokela ho ba le di-chamfere.
2. Tlosa litšila tse kang sekala sa koporo le burr karolong e ka holimo ea thapo.

Ho kopanya karolo ea ho koala: Sebeletsa karolo ea ho koala ka har'a conductor e ka ntle ea thapo joalokaha ho bontšitsoe setšoantšong (Setšoantšo sa 3).

Ho kopanya nate ea mokokotlo (Setšoantšo sa 3).

Kopanya nate e ka pele le e ka morao ka ho e kurufetsa joalokaha ho bontšitsoe setšoantšong (Litšoantšo(5)
1. Pele o kurufetsa, tlotsa lera la mafura a tlotsang hodima o-ring.
2. Boloka nate e ka morao le thapo di sa sisinyehe, Korola mmele wa khetla e ka sehloohong mmeleng wa khetla e ka morao. Korola mmele wa khetla e ka sehloohong mmeleng wa khetla e ka morao o sebedisa sepanere sa tshepe. Ho kopanya ho fedile.
