Mofuta oa 7/16(L29) ke mofuta o mong oa khoele e kopanyang khoele ea RF coaxial. Impedance e ikhethang ke 50ohm. Tšobotsi ea sehokelo ke matla a maholo, VSWR e tlase, ho fokotseha ho fokolang, ho feto-fetoha ho tlase ha motlakase, le tlhaho e ntle ea ho se kene moea.
Li sebelisoa mabapi le likhoele tsa phepelo ea motlakase ho phatlalatso, Thelevisheneng, sistimi ea ho qala fatše, ho beha leihlo radar, masimo a puisano a microwave jj. Moetsi oa k'hamphani ea rona o hlahisa mefuta e mengata ea likhoele tsa jumper, tse ka fokotsang litšenyehelo tsa hau ho cable.

Mohlala:TEL-DINM.158-RFC
Tlhaloso
Sehokelo sa DIN sa banna bakeng sa thapo e tenyetsehang ea 1-5/8″
| Lisebelisoa le ho betla | |
| Ho ikopanya le setsi | Sekoahelo sa koporo / silevera |
| Sesebelisoa sa ho sireletsa | PTFE |
| Mokhanni oa 'Mele le oa Kantle | Koporo / motsoako o kopantsoeng o manehiloeng ka motsoako o tharo |
| Gasket | Rabara ea Silicone |
| Litšobotsi tsa Motlakase | |
| Litšobotsi tsa Impedance | 50 Ohm |
| Sekhahla sa Maqhubu | DC~3 GHz |
| Khanyetso ea ho kenya mocheso | ≥10000MΩ |
| Matla a Dielectric | 4000 V rms |
| Khanyetso ea ho ikopanya le setsi | ≤0.4mΩ |
| Khanyetso ea ho kopana le kantle | ≤1.5 mΩ |
| Tahlehelo ea ho Kena | ≤0.12dB@3GHz |
| VSWR | ≤1.15@-3.0GHz |
| Mefuta ea mocheso | -40~85℃ |
| PIM dBc(2×20W) | ≤-160 dBc(2×20W) |
| Ha e kenele metsi | IP67 |
Litaelo tsa ho kenya N kapa 7 / 16 kapa 4310 1 / 2″ cable e tenyetsehang haholo
Sebopeho sa sehokelo: (Setšoantšo sa 1)
A. nate e ka pele
B. nate ea mokokotlo
C. gasket

Litekanyo tsa ho hlobola li bontšitsoe setšoantšong (Setšoantšo sa 2), tlhokomelo e lokela ho lefshoa ha ho hlobola:
1. Karolo e ka hodimo ya mokhanni wa ka hare e lokela ho ba le di-chamfere.
2. Tlosa litšila tse kang sekala sa koporo le burr karolong e ka holimo ea thapo.

Ho kopanya karolo ea ho koala: Sebeletsa karolo ea ho koala ka har'a conductor e ka ntle ea thapo joalokaha ho bontšitsoe setšoantšong (Setšoantšo sa 3).

Ho kopanya nate ea mokokotlo (Setšoantšo sa 3).

Kopanya nate e ka pele le e ka morao ka ho e kurufetsa joalokaha ho bontšitsoe setšoantšong (Litšoantšo(5)
1. Pele o kurufetsa, tlotsa lera la mafura a tlotsang hodima o-ring.
2. Boloka nate e ka morao le thapo di sa sisinyehe, Korola mmele wa khetla e ka sehloohong mmeleng wa khetla e ka morao. Korola mmele wa khetla e ka sehloohong mmeleng wa khetla e ka morao o sebedisa sepanere sa tshepe. Ho kopanya ho fedile.
