Tšobotsi: Ponahalo e ntle Khanyetso e ntle ea tšusumetso, bokhoni ba ho thibela ho bola ha metsi le ho kenya liphutheloana tse tloaelehileng tsa ho kenya bakeng sa palo ea ho tšoara Tekanyo e ntlafalitsoeng E entsoe ka theknoloji ea lebanta le pharaletseng, phaello e mahareng, karolelano ea maqhubu a tlase
Tšebeliso: Sistimi ea GSM/ CDMA/ DCS/ PCS/ 3G/ 4G/ LTE/ WLAN/ Wi-Fi
Latela mekgwa ena ho kenya antenna ka palo ya ho tshwara, lokisa sekhutlo sa ho sekamela ha antenna, tiisa diboutu, dikurufu le dinate. (1) Dikiti tsa ho kenya sebopeho sa L di lokela ho bapalwa bolutu ya antenna, di bewe hodima washer e bataletseng, hook ya selemo, sekwahelo sa sekurufu ka ho latellana, ebe di notlelwa nate. (2) Molamu o nang le thapo ya sebopeho sa U wa dikiti tsa ho kenya tse nang le serrated le sebopeho sa L, di tshwerwe ka antenna ka dia. Palo ya 35-50mm, ebe di notlelwa nate. (3) E le ho fumana letshwao le letle ka ho fetisisa, ho lokiswe sekhutlo sa ho phunya sa antenna ka boemo ba lesoba la kiti ya ho kenya sebopeho sa L, ebe di notlelwa dinate tsohle le pheletso ya sehokelo sa antenna e kwaletsweng. (4) Bophahamo ba ho emisa bo lokela ho ba ho feta dimithara tse 3 ho tloha boemong ba motheo, hape dibaka tse haufi tsa ho emisa ha di na meaho e melelele le ditshipi tse kgolo. Ka bokhutshwane, naha e bulehileng ka mahlakoreng.
| Ntho | Litlhaloso |
| Sekhahla sa Maqhubu | 698~960MHz/1710~2700MHz |
| Phaello | 7/10dBi |
| VSWR | ≤2.0/ ≤1.5 |
| Impedance ea ho kenya | 50Ω |
| Polarization | Ho otloloha |
| Bophara ba mahlasedi a otlolohileng | 70°/60° |
| Bophara ba mahlasedi a otlolohileng | 55°/45° |
| Matla a Maholo | 50W |
| Mofuta oa sehokelo | N-Mosadi |
| Tekanyo | 230X210X44mm |
| Mocheso o sebetsang | -40℃~+60℃ |
| 'Mala | Bosweu |
| Ho hloma | Ho kenya leboteng |
| Tšireletso ea Mabone | Sebaka sa DC |
Litaelo tsa ho kenya N kapa 7 / 16 kapa 4310 1 / 2″ cable e tenyetsehang haholo
Sebopeho sa sehokelo: (Setšoantšo sa 1)
A. nate e ka pele
B. nate ea mokokotlo
C. gasket

Litekanyo tsa ho hlobola li bontšitsoe setšoantšong (Setšoantšo sa 2), tlhokomelo e lokela ho lefshoa ha ho hlobola:
1. Karolo e ka hodimo ya mokhanni wa ka hare e lokela ho ba le di-chamfere.
2. Tlosa litšila tse kang sekala sa koporo le burr karolong e ka holimo ea thapo.

Ho kopanya karolo ea ho koala: Sebeletsa karolo ea ho koala ka har'a conductor e ka ntle ea thapo joalokaha ho bontšitsoe setšoantšong (Setšoantšo sa 3).

Ho kopanya nate ea mokokotlo (Setšoantšo sa 3).

Kopanya nate e ka pele le e ka morao ka ho e kurufetsa joalokaha ho bontšitsoe setšoantšong (Litšoantšo(5)
1. Pele o kurufetsa, tlotsa lera la mafura a tlotsang hodima o-ring.
2. Boloka nate e ka morao le thapo di sa sisinyehe, Korola mmele wa khetla e ka sehloohong mmeleng wa khetla e ka morao. Korola mmele wa khetla e ka sehloohong mmeleng wa khetla e ka morao o sebedisa sepanere sa tshepe. Ho kopanya ho fedile.
