Telsto RF e fana ka mefuta e felletseng ya dihokelo le di-adapter tsa 4.3-10, tse entsweng bakeng sa mmaraka wa waelese mme di loketse ditshebediso tse hlokang modulation e tlase ya passive inter, kapa PIM.
Lihokelo tsa 4.3-10 li fana ka moralo o tšoanang le o tiileng joaloka lihokelo tsa 7/16 empa li nyane ebile li bobebe ho fihlela ho 40%, li lumella lits'ebetso tse teteaneng haholo, tse bobebe. Meralo ena e latela IP-67 ho sireletsa khahlanong le lerōle le ho kenella ha metsi bakeng sa lits'ebetso tsa kantle, 'me e fana ka ts'ebetso e ntle ea VSWR ho fihlela ho 6.0 GHz. Likarolo tse arohaneng tsa motlakase le tsa mechini li fana ka ts'ebetso e tsitsitseng haholo ea PIM ho sa tsotelehe torque ea ho kopanya, e leng se lumellang ho kenngoa habonolo. Lihokelo tse koahetsoeng ka silevera le 'mele e koahetsoeng ka bronze e tšoeu li fana ka boemo bo phahameng ba ho tsamaisa motlakase, ho hanyetsa ho bola le ho tšoarella.
100% PIM e lekoa
Impedance ea lebitso la 50 Ohm
E loketse lits'ebetso tse hlokang PIM e tlase le ho fokotseha ho tlase
E latela melao ea IP-67
Mekhoa ea Antenna e Ajoang (DAS)
Liteishene tsa Motheo
Meralo ea Motheo e se nang mohala

Mohlala:TEL-4310M.NF-AT
Tlhaloso
Adaptara ea 4.3-10 ea Banna ho ea ho N ea Basali
| Lisebelisoa le ho betla | |
| Ho ikopanya le setsi | Sekoahelo sa koporo / silevera |
| Sesebelisoa sa ho sireletsa | PTFE |
| Mokhanni oa 'Mele le oa Kantle | Koporo / motsoako o kopantsoeng o manehiloeng ka motsoako o tharo |
| Gasket | Rabara ea Silicone |
| Litšobotsi tsa Motlakase | |
| Litšobotsi tsa Impedance | 50 Ohm |
| Sekhahla sa Maqhubu | DC~3 GHz |
| Khanyetso ea ho kenya mocheso | ≥5000MΩ |
| Matla a Dielectric | ≥2500 V rms |
| Khanyetso ea ho ikopanya le setsi | ≤1.5 mΩ |
| Khanyetso ea ho kopana le kantle | ≤1.0 mΩ |
| Tahlehelo ea ho Kena | ≤0.1dB@3GHz |
| VSWR | ≤1.1@DC-3.0GHz |
| Mefuta ea mocheso | -40~85℃ |
| Ha e kenele metsi | IP67 |
Litaelo tsa ho kenya N kapa 7 / 16 kapa 4310 1 / 2″ cable e tenyetsehang haholo
Sebopeho sa sehokelo: (Setšoantšo sa 1)
A. nate e ka pele
B. nate ea mokokotlo
C. gasket

Litekanyo tsa ho hlobola li bontšitsoe setšoantšong (Setšoantšo sa 2), tlhokomelo e lokela ho lefshoa ha ho hlobola:
1. Karolo e ka hodimo ya mokhanni wa ka hare e lokela ho ba le di-chamfere.
2. Tlosa litšila tse kang sekala sa koporo le burr karolong e ka holimo ea thapo.

Ho kopanya karolo ea ho koala: Sebeletsa karolo ea ho koala ka har'a conductor e ka ntle ea thapo joalokaha ho bontšitsoe setšoantšong (Setšoantšo sa 3).

Ho kopanya nate ea mokokotlo (Setšoantšo sa 3).

Kopanya nate e ka pele le e ka morao ka ho e kurufetsa joalokaha ho bontšitsoe setšoantšong (Litšoantšo(5)
1. Pele o kurufetsa, tlotsa lera la mafura a tlotsang hodima o-ring.
2. Boloka nate e ka morao le thapo di sa sisinyehe, Korola mmele wa khetla e ka sehloohong mmeleng wa khetla e ka morao. Korola mmele wa khetla e ka sehloohong mmeleng wa khetla e ka morao o sebedisa sepanere sa tshepe. Ho kopanya ho fedile.
