1. Sistimi ea sehokelo sa 4.3-10 e etselitsoe ho fihlela litlhoko tsa morao-rao tsa lisebelisoa tsa marang-rang a mehala ea thekeng ho hokela RRU ho antenna.
2. Sistimi ea sehokelo sa 4.3-10 e betere ho feta lihokelo tsa 7/16 mabapi le boholo, matla, ts'ebetso, le liparamente tse ling, likarolo tse arohaneng tsa motlakase le tsa mechini li fana ka ts'ebetso e tsitsitseng haholo ea PIM, e leng se fellang ka torque e tlase ea ho kopanya. Letoto lena la lihokelo ke boholo bo kopaneng, ts'ebetso e ntle ka ho fetisisa ea motlakase, PIM e tlase le torque ea ho kopanya hammoho le ho e kenya habonolo, meralo ena e fana ka ts'ebetso e ntle ea VSWR ho fihlela ho 6.0 GHz.
1. 100% PIM e lekoa
2. E loketse lits'ebetso tse hlokang PIM e tlase le ho fokotseha ho tlase
3. 50 Ohm impedance e tloaelehileng
4. Ho latela melao ea IP-68 boemong bo sa lekanyetsoang
5. Mekhahlelo ea maqhubu ho tloha DC ho isa ho 6GHz
1. Sistimi ea Antenna e Ajoang (DAS)
2. Liteishene tsa Motheo
3. Meralo ea Motheo e se nang mohala
4. Mehala ea thekeng
5. Lisefe le Li-Combiner
1.4.3-10 Sistimi ea sehokelo, e leng sehlahisoa sa morao-rao se etselitsoeng ho hokela lisebelisoa tsa marang-rang a mehala le antenna.
Ka nts'etsopele e potlakileng ea theknoloji ea puisano ea mehala ea thekeng, basebelisi ba bangata ba hloka khokahano ea marang-rang e potlakileng le e tšepahalang. Ho fihlela litlhoko tsena, sistimi ea rona ea lihokelo tsa 1.4.3-10 e ile ea hlaha. Sistimi ena e ipapisitse le maemo a morao-rao a indasteri 'me e ikemiselitse ho fana ka lits'ebeletso tsa khokahano ea boleng bo holimo bakeng sa lisebelisoa tsa marang-rang a mehala ea thekeng, ho hokahanya li-RRU le li-antenna. Sistimi ea lihokelo e sebelisa thepa ea boleng bo holimo ho netefatsa botsitso le ho tšoarella ha eona. Ka nako e ts'oanang, moralo oa eona o ela hloko maemo a fapaneng a ts'ebeliso le maemo a tikoloho, e le ho netefatsa ts'ebetso ea eona e tloaelehileng tlas'a maemo a fapaneng a leholimo le a leholimo. Sena se bolela hore sistimi ea rona ea lihokelo e ka netefatsa ts'epo ea phetisetso ea data esita le tlas'a maemo a leholimo a matla. Ho phaella moo, sistimi ea rona ea lihokelo tsa 1.4.3-10 le eona e na le melemo ea ho e kenya le ho e hlokomela habonolo. Sena se e lumella ho kenngoa kapele 'me se fokotsa litšenyehelo tsa ho kenya le ho e hlokomela. Ho feta moo, sistimi ea rona ea lihokelo e sebelisa li-interface tse tloaelehileng, ho bolelang hore e ka lumellana le lisebelisoa tse ling, e leng se etsang hore e tenyetsehe haholoanyane ebile e ka atolosoa. Ka bokhutšoanyane, sistimi ea rona ea lihokelo tsa 1.4.3-10 ke sistimi ea lihokelo tsa boleng bo holimo, e tsitsitseng, e tšoarellang, e bonolo ho e kenya le ho e hlokomela, e tenyetsehang le e ka atolosoang, e etselitsoeng ho fihlela litlhoko tsa morao-rao tsa lisebelisoa tsa marang-rang a mehala ea thekeng ho hokela RRU ho antenna. Re lumela hore sehlahisoa sena e tla ba sehlahisoa sa bohlokoa lefapheng la puisano ea mehala ea thekeng le ho fa basebelisi lits'ebeletso tse betere tsa puisano.

Mohlala: TEL-4310F.78-RFC
Tlhaloso
Sehokelo sa basali sa 4.3-10 bakeng sa thapo e tenyetsehang ea RF ea 7/8″
| Lisebelisoa le ho betla | |
| Ho ikopanya le setsi | Sekoahelo sa koporo / silevera |
| Sesebelisoa sa ho sireletsa | PTFE |
| Mokhanni oa 'Mele le oa Kantle | Koporo / motsoako o kopantsoeng o manehiloeng ka motsoako o tharo |
| Gasket | Rabara ea Silicone |
| Litšobotsi tsa Motlakase | |
| Litšobotsi tsa Impedance | 50 Ohm |
| Sekhahla sa Maqhubu | DC~3 GHz |
| Khanyetso ea ho kenya mocheso | ≥5000MΩ |
| Matla a Dielectric | ≥2500 V rms |
| Khanyetso ea ho ikopanya le setsi | ≤1.0 mΩ |
| Khanyetso ea ho kopana le kantle | ≤1.0 mΩ |
| Tahlehelo ea ho Kena | ≤0.1dB@3GHz |
| VSWR | ≤1.1@-3.0GHz |
| Mefuta ea mocheso | -40~85℃ |
| PIM dBc(2×20W) | ≤-160 dBc(2×20W) |
| Ha e kenele metsi | IP67 |
Litaelo tsa ho kenya N kapa 7 / 16 kapa 4310 1 / 2″ cable e tenyetsehang haholo
Sebopeho sa sehokelo: (Setšoantšo sa 1)
A. nate e ka pele
B. nate ea mokokotlo
C. gasket

Litekanyo tsa ho hlobola li bontšitsoe setšoantšong (Setšoantšo sa 2), tlhokomelo e lokela ho lefshoa ha ho hlobola:
1. Karolo e ka hodimo ya mokhanni wa ka hare e lokela ho ba le di-chamfere.
2. Tlosa litšila tse kang sekala sa koporo le burr karolong e ka holimo ea thapo.

Ho kopanya karolo ea ho koala: Sebeletsa karolo ea ho koala ka har'a conductor e ka ntle ea thapo joalokaha ho bontšitsoe setšoantšong (Setšoantšo sa 3).

Ho kopanya nate ea mokokotlo (Setšoantšo sa 3).

Kopanya nate e ka pele le e ka morao ka ho e kurufetsa joalokaha ho bontšitsoe setšoantšong (Litšoantšo(5)
1. Pele o kurufetsa, tlotsa lera la mafura a tlotsang hodima o-ring.
2. Boloka nate e ka morao le thapo di sa sisinyehe, Korola mmele wa khetla e ka sehloohong mmeleng wa khetla e ka morao. Korola mmele wa khetla e ka sehloohong mmeleng wa khetla e ka morao o sebedisa sepanere sa tshepe. Ho kopanya ho fedile.
